Lindex predstavuje svoju najkrajšiu vianočnú kolekciu pripravenú v spolupráci s Ewou Larsson

Lindex predstavuje svoju najkrajšiu vianočnú kolekciu pripravenú v spolupráci s Ewou Larsson

27. novembra 2010, Lindex, Vianoce 2010, Affordable Luxury by Ewa Larsson, Ewa Larsson, Lindex oblečenie

Sponzorovanej odkazy:

Úspešná spolupráca značky Lindex s módnou návrhárkou Ewou Larsson pokračuje. Začiatkom decembra predstaví módny reťazec Lindex špeciálnu kolekciu „Affordable Luxury by Ewa Larsson“ (Dosiahnuteľný luxus od Ewy Larsson). Táto špeciálna kolekcia zahŕňa okrem sofistikovaného spodného prádla aj luxusné odevy na doma a úžasné šperky. Táto kolekcia predstavuje debut Ewy Larsson v oblasti spodnej bielizne.

Tento rok Ewa Larsson vytvorila svoju najluxusnejšiu vianočnú kolekciu, ktorá je jej v poradí už treťou radou pre značku Lindex. Tá zatiaľ posledná sa nesie v znamení sofistikovanej ženskosti, zmyselnosti a jedinečnosti. "Sme z pokračujúcej spolupráce s Ewou Larsson nadšení. Je veľmi schopná a skúsená, jej voľba materiálu, štýlu a línií vždy docielia jedinečné návrhy, "hovorí Inger Lundquist, manažérka pre návrhy a nákup spoločnosti Lindex.

„Affordable Luxury by Ewa Larsson“ (Dosiahnuteľný luxus od Ewy Larsson) je špeciálna a veľmi módna kolekcia, ktorá doplní už tak širokú ponuku značky Lindex. Oblečenie sa nesie v duchu čiernej, opálové a krémovej farby. Nechýba ani šperky vyžarujúce atmosféru glamour party.

"Som polichotená, že sa mi dostalo možnosti vytvoriť pre Lindex túto kolekciu. Mojou hlavnou inšpiráciou bolo neskoré baroko 18. storočia až po rokoko. Lindex je veľké meno v oblasti spodnej bielizne, a preto bola tvorba vianočnej kolekcie spodnej bielizne tak inšpirujúca. Mojím zámerom bolo, aby každý kúsok niečím vynikal a vystupoval z každodennosti, či už svojim dizajnom alebo výraznými prvkami, "hovorí Ewa Larsson.

Uznávaná návrhárka Ewa Larsson počas svojej kariéry spolupracovala s významnými módnymi značkami ako vo Švédsku, tak v zahraničí. 15 rokov pôsobila v Paríži pre značky ako Plain Sud, Tara Jarmon, H & M či Joop!. Teraz sídli a pracuje vo Švédsku.

Kolekcia bude uvedená na trh 8. decembra 2010 a bude k dostaniu vo všetkých obchodoch Lindex po celom svete.

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Ostatní. Článok nájdete v kategórii značky a značkové oblečenie.