Tropické vzory do žeravého tropického leta

Tropické vzory do žeravého tropického leta

31. júla 2012, tropické vzory

Sponzorovanej odkazy:

V posledných týždňoch sa nám neustále prihovára tropické slnko, ktoré určite všetci veľmi radi uvítame. A prečo ho rovno neprivítať štýlovo v tropickej potlači. Tento rok sa totiž nosia tropické potlače na šatách, overaloch, nohaviciach, tunikách a na všemožných doplnkoch.

Ann Christine

Je na čase, aby všadeprítomné roztomilé jarné kvietky vystriedali tropické palmy a kvety. Nádherné potlače evokujúce slnko, more a dovolenku však nepatria len na pláž, ale s pokojným svedomím si môžete tropický outfit obliecť aj do práce.

Šaty s tropickou potlačou

Tropická potlač na čiernom pozadí vyzerá elegantnejšie a dá sa lepšie začleniť do existujúceho šatníka.

Skúste po vzore Gucciho zmiešať tropickú tlač s abstraktným umením.

Šaty so zložitou tropickou potlačou plnou exotického vtáctva a kvetín vyžadujú jednoduché jednofarebné doplnky, ktoré nebudú rušiť zaujímavú potlač a nerozbijú tak celkový vzhľad outfitu.

Havajské košele a tuniky

Dni, kedy sa nosili havajské košele po vzore Nicka Slaughtera, sú dávno preč. Novodobé havajské košele získali štýl a šmrnc, sú lesklé a príjemné na dotyk. Neodolateľné sú aj havajské a tropické tuniky z chladivého materiálu, z ktorých budete v horúcom počasí nadšené, pretože sú priedušné a chladia.

Tuniky môžete kombinovať s kraťasmi v elegantnej čiernej farbe alebo s džínsovými šortkami s nádychom väčšej ležérnosti. Dokonale vyzerá kombinácia divokých vzorov a tropickej potlače. Inšpirácia pochádzajúca z prírody je vždy harmonická.

Nohavice s tropickou potlačou

Tieto nohavice sú naozaj funky a vysoko trendy. A rovnako ako všetky ostatné extravagantné kúsky aj ony vyžadujú nutnú dávku odvahy. Len si na ne dajte pozor, pretože dokážu nepríjemne rozšíriť rizikové partie.

Doplnky

Ak sú na Vás veľké plochy s tropickými vzormi príliš divoké, možno nájdete zaľúbenie v doplnkoch s tropickou potlačou. Sú nenápadné, ale svoj účel aktuálneho trendu však splnia. Tropická potlač vyzerá čarovne na sandáloch, kabelkách, listových kabelkách alebo šatkách.

K tropickým potlačiam na šatách, tunikách alebo nohaviciach sa perfektne hodia doplnky vo farbe jednej z tropických kvetín.

Zdroj: www.net-a-porter.com , www.zara.com , www.mango.comwww.ann-christine.de

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana A.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.