Výpredaj plaviek - najlepšie zľavy na internete

Výpredaj plaviek - najlepšie zľavy na internete

5. augusta 2012, plavky výpredaj, plavky leto 2012, dámske plavky, pánske plavky, plavky 2012, plavky zľavy, plavky v zľave

Sponzorovanej odkazy:

Dva mesiace prázdnin prinášajú nielen relax a čas dovolenky, ale tiež veľké zľavy na oblečenie a doplnky. To platí pre kamenné i internetové obchody. Kto sa neukvapil v nákupnej horúčke počas príprav na dovolenku, si teraz môže užiť jedinečné zľavy, ktoré často klesajú pod 50% pôvodnej ceny. Výnimkou nie sú ani plavky. Hoci už väčšina z nás svoj vysnívaný kúsok vlastní, teraz sa rozhodne oplatí zaobstarať si ďalší model. Ak máte klasické plavky pre všetky príležitosti, môžete teraz využiť zliav a zaobstarať si odvážnejší kúsok. Ceny lákajú o to viac ku kúpe tovaru na internete, pretože znížená cena konkuruje riziku, že zakúpime nesprávnu veľkosť alebo štýl.

Kde kúpiť plavky v zľave?

Internetové obchody v tejto dobe ponúkajú mnoho modelov, farieb i štýlov plaviek vo výpredaji. Navyše najmä staršie kolekcie klesajú cenovo na minimum.

Pripravili sme pre Vás menší prehľad výpredajov plaviek v českých internetových obchodoch.

Astratex.cz ponúka vždy veľmi moderné a funkčné plavky. Skombinovať navyše môžeme potrebnú veľkosť spodného a vrchného dielu.

V ponuke sú napríklad námornícke plavky značky Etna. Vystužená podprsenka zdobená mašličkou a nohavičky komfortného strihu. Navyše námornícka potlač je stále trendy. Plavky sú v zľave, kúpite ich za polovicu. Ženská postava sa dá vykúzliť pomocou plaviek Selena. Podprsenka nie je vystužená, ale silnejšie ramienka a elasten dobre spevnia poprsie. V zľave sú aj niektoré bikiny na klasické špagetové viazanie.

V pánskej sekcii sú so zľavou predovšetkým boxerky a slipové plavky. Ale nájsť sa dajú aj pánske kúpacie šortky. Výpredaj je naozaj cenovo veľmi zaujímavý. Pôvodnej ceny okolo 20eur klesajú na polovicu.

www.pradlo-elegant.cz tiež ponúka atraktívne zľavy na plavky. Navyše u každého typu nájdete priamo pod obrázkom informáciu, koľko kusov je skladom.

zdroj: www.astratex.cz , www.pradlo-elegant.cz , Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii plavky a zľavy a výpredaje oblečenia.