Džínsová košeľa do chladnejších letných dní

Džínsová košeľa do chladnejších letných dní

25. júla 2012, košele, dámske košele, letné košele, denim, džínsová košeľa, denim košele

Sponzorovanej odkazy:

Napriek času, džínsová košeľa je stále v móde. V priebehu doby zmenila svoj vzhľad, tvar a pribudli aj doplnky, ale aj klasická verzia džínsovej košele zostala.

Diesel

Pepe Jeans

Reserved

Džínsová košeľa bez rukávov

Džínsová košeľa bez rukávov je ozajstné terno vo Vašom šatníku. V horúčave si ju môžete obliecť na holé telo a v chlade ju môžete využiť ako vestu. Spodné cípy košele môžete zaviazať alebo ich môžete zastrkať do plátených šortiek alebo džínsovej volánikovej sukne.

Džínsová košeľa s dlhými rukávmi

Už ste si vyskúšali niekoľkú džínsovú košeľu a stále máte pocit, že Vám žiadna nepristane? Možno Vám ale k zaľúbeniu tohto odevu chýba len maličkosť. Džínsová košeľa sa nemusí nosiť len zapnutá alebo rozopnutá, ale môže sa nosiť aj opásaná, zaviazaná alebo zastrčená.

  • Nastrkajte si ju do Vašej obľúbenej sukne, pás si zvýraznite zavinovacím koženým remienkom a k tomu si obujte buď topánky na podpätku alebo balerínky.
  • Vyskúšať môžete aj nevšednú kombináciu džínsovej košele s puzdrovou sukňou. Elegantný outfit nakoniec dolaďte lodičkami na podpätku a väčšou listovou kabelkou.
  • Obmenou môžu byť kraťasy plátené alebo aj džínsové. V tomto prípade vyzerá košeľa opäť oveľa lepšie zastrčená.
    • Džínsovú košeľu môžete nosiť aj s nohavicami, v lete najlepšie so skrátenými alebo trojštvrťovými nohavicami. Lýtka potom vyrýsujte za pomoci vysokých podpätkov alebo klinu.

Dlhšia džínsová košeľa

Dlhšia (nie dlhá) džínsová košeľa skvele poslúži miesto blejzra cez šaty. Môžete ju nechať voľne nadýchanú alebo si ju môžete uviazať v páse. V prípade, že sa ochladí, môžete si cez zapnutú džínsovú košeľu obliecť slabý sveter s lodičkovým výstrihom. K dosiahnutiu asymetrickej ležérnosti si jeden cíp zastrkajte a druhý nechajte spod svetra vykukovať von.

Džínsová košeľa ako šaty

Pokiaľ Vás nezaujali žiadne džínsové šaty, kúpte si dlhú džínsovú košeľu, v páse ju zvýraznite úzkym koženým opaskom a na nohy si obujte dreváky.

Dlhú džínsovú košeľu nemusíte nosiť len na spôsob šiat, ale môžete si k nej obliecť úzke džínsové legíny vo svetlejšom odtieni ako je košeľa.

Hlavne zabudnite na nezmyselné pravidlá, ktoré zakazujú nosiť viac džínsových kúskov alebo miešanie tmavej a svetlej džínsoviny.

Zdroj: www.polyvore.cz

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana A.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.