Letné farebné mámenie alebo nebojte sa odvážnych farebných kombinácií!

Letné farebné mámenie alebo nebojte sa odvážnych farebných kombinácií!

27. júla 2012, farby, farby leta 2012, neónové farby, mint, farebné kombinácie, neónové nohavice, neónové šortky, letné trendy, letné outfity, fashion trends

Sponzorovanej odkazy:

Trendy farby tohtoročného leta sú trochu výraznejšie a ich vzájomné kombinovanie sa môže zdať dosť zložité a z módneho hľadiska aj nebezpečné. Predsa len, ak nad módou trochu uvažujeme, nerady by sme sa dopustili nejakého módneho prešľapu, a preto hocikedy volíme tú najbezpečnejšiu a najjednoduchšiu cestu, akou je kombinovanie krikľavých, výrazných a neónových farieb s bielou či čiernou. V dnešnom článku sa ale presvedčíte, že je možné byť ďaleko odvážnejší a možno vás aj prekvapí, aké odtiene je možné spolu kombinovať a ako úžasný môže byť výsledok.

Mint shake

Tohtoročná jar patrila pastelovým farbám a tie nestrácajú na popularite ani v lete. Hitom medzi pastelovými odtieňmi sa tento rok stala mint, čiže mentolová farba, ktorá síce vyzerá veľmi pekne s bielou, ale ako som už spomenula vyššie, je to dosť obvyklá a neprekvapujúca kombinácia. Farba mint sa dá totiž kombinovať s obrovským množstvom farieb, medzi ktorými je aj žltá, a to či už sa jedná o pastelový či ľahko neónový odtieň.

Mandarínkové šialenstvo

Ďalšou farebnou hitovkou tohto leta je mandarínková, ktorú milujú najmä zahraničné bloggerky, u nás však ešte táto farba ulice nedobila. Že by si s ňou slovenské ženy a dievčatá nevedeli rady? Mandarínková čiže tangerines je naozaj dosť výrazná farba, ale to nie je dôvod sa jej báť a nekombinovať. Skvele vyzerá s rôznymi odtieňmi modrej, a to ako s tmavými, tak i svetlými. Fialová zase pôsobí o niečo elegantnejšie a luxusnejšie. V spojení so zlatými doplnkami je potom punc elegancie dokonaný.

Neon fever

A zase tie neóny! Pomaly sa zdá, že sa tento rok móda nehovorí o ničom inom. Neóny sú všade, a tak si ich užite! Nedávno som v obchode narazila na ostro neónovú, žltozelenú košeľu a sama seba sa pýtala, k čomu by som ju tak nosila. Okamžite ma prirodzene napadla biela, tou naozaj v tejto kombinácii nič nepokazíte, ale naozaj neprehliadnuteľná je kombinácia so svetlunko ružovou, v našom prípade s ružovými nohavicami. Neónové detaily potom figurujú aj na topánkach, aby bol look perfektný. Kabelku radšej voľte neutrálnu a neónové zvoľte napríklad už len maličké detaily.

Sexy šortky k letu neodmysliteľne patria a ak sú navyše vo fosforeskujúcich farbách, sú letným číslom jedna. Neónovo žlté kraťasky vyzerajú skvele s modrou alebo fialovou blúzkou či ľahučkou košeľou, neónovo oranžové som potom zladila s háčkovaným rozviatym topom, pod ktorý si môžete obliecť bandeaux podprsenku v rovnakej farbe ako šortky – na festival ako stvorené.

Zdroje: www.polyvore.com , www.asos.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Beáta B.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.