Batohy na každú príležistosť prináša Topgal!

Batohy na každú príležistosť prináša Topgal!

9. júla 2012, študentský batoh, batohy do školy, batoh na notebook, školský batoh

Školský rok síce práve skončil, ale možno nie je lepší čas na kúpu nového školského batohu, či tašky pre vaše deti. Možno sa práve vašim deťom ten batoh už rozpadáva, je zničený, alebo jednoducho im chcete na začiatok ďalšieho školského ročníka spraviť radosť a kúpiť im nový školský batoh.

Spoločnosť Topgal prináša originálne, kvalitné batohy a tašky, navrhnuté podľa posledných trendov, s mnohými vychytávkami, ktoré potešia všetkých malých školákov, ale i skúsených študentov. Školský batoh značky Topgal má väčšinou hlavnú časť rozdelenú na jednu či dve veľké priehradky, priestor na desiatu a nápoj a mnoho ďlaších drobných priehradok na drobnosti. Spevnené dno, ergonomicky tvarovaná zadná chrbtová časť, dĺžkovo nastaviteľné ramenné popruhy a tiež hrudný pás zabezpečia komfortné nosenie aj tým najmenším školákom. Niektoré batohy sú vybavené aj reflexnými prvkami pre čo najvyššiu pasívnu bezpečnosť.

V ponuke vás určite potešia batohy mnohých farebných kombinácií- varianty pre chlapcov i dievčatká, i veľkostí, z rôzných materiálov. Buďte pripravení, vyberte si nový školský batoh už dnes!

Určite si prezrite aj najnovšie študentské batohy, ktoré sú spojením moderného dizajnu a spracovania najvyššej kvality. Študentský batoh využijete aj na prechádzky do prírody, mesta, na šport či ako štýlový doplnok.

V Topgale kúpite nielen batohy do školy! Ak máte nový notebook a chceli by ste nejaký štýlový ruksak na notebook? Nie je nič jednoduchšie. Na stránkach a v pobočkách spoločnosti Topgal si možete vybrať zo širokej ponuky naozaj unikátných, klasických ale i vysoko štýlových batohov na notebook za príjemné ceny. Batohy na notebook sú vyrobené z kvalitného priedušného materiálu, ktorý zabraňuje prepoteniu odevu, ale zároveň je pevný a pôsobí elegantne.

Dostali ste chuť na nový školský batoh či originálnu tašku na notebook? Navštívte webové stránky www.topgal.sk a vyberajte zo širokej ponuky ešte dnes.

Zdroj: www.topgal.sk

Autorom článku je Andrea M.. Článok nájdete v kategórii kabelky a tašky.