Originálne dámske košele leto 2012

Originálne dámske košele leto 2012

20. júla 2012, originálne dámske košele, dámske košele s volánikmi, džínsové košele, športové košele

Sponzorovanej odkazy:

Košele v bielej a čiernej farbe sú považované za jeden zo základných kúskov šatníka každej ženy. Obľúbené sú aj džínsové košele alebo športové košele vo western štýle. Leto 2012 ponúka oveľa výraznejšie a nápaditejšie motívy, ktoré v sebe ukrývajú naivitu dievčenskej mladosti a zároveň obsahujú trendy prvky. Ešte niekoľko rokov späť si málokto dokázal predstaviť, že by nosil košeľu s autíčkami, vtáčikmi a ani nadčasové bodky nepatrili k najobľúbenejším. Pochopiteľne nezabudnime na neóny a pastelové farby.

Avšak práve vtáčia potlač alebo bodka sú tento rok veľmi trendy. Originálne dámske košele zaplavujú predajné pulty veľkou rýchlosťou. Hoci sú k nim ženy spočiatku často skeptické, počet ich fanúšikov rýchlo rastie.

Dámske košele s originálnou potlačou

Košeľa s originálnou potlačou sa najčastejšie kombinuje s kratšou skladanou sukňou alebo s jednoduchými nohavicami. Stávajú sa razom výrazným prvkom celého outfitu. Pôsobia rozverne, mnohokrát až sladko. Je potrebné dobre zvážiť motív (potlač), ktorý sa k nám dobre hodí.

Originálne strihy dámskych košieľ

Nielen potlač a farba môžu vytvoriť jedinečnú dámsku košeľu. Populárne sú volániky a aj mašle uviazané pri krku. Takéto košele sú pomerne hravým kusom odevu a dá sa s nimi vytvoriť zaujímavý look.

Pohrať sa môžeme s vrstvením oblečenia a pomocou vestičky alebo ľahkého svetríka vytvoriť formálny pracovný model.

Alebo sa zameriame na jednoduchosť a použijeme na doplnenie iba šperky.

Klasikou je využitie saka ako ideálneho partnera pre košeľu, ozvláštniť ich môžeme tiež brošňou.

Jemne pôsobia nabrané rukávky alebo voľba hodvábnej košele jednoduchého strihu so zaujímavými gombíkmi.

Veľakrát stačí nepatrný detail a zmení celkové vyznenie košele. Mašličky, použitie čipky, zdobenie goliera, kombinácia materiálu (veľmi trendy priehľadné košele)

Zdroj: www.asos.com , www.forever21.com , www.nastygal.comwww.milanoo.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.