Retro letné sandále - zošliapnite si pohodlne a štýlovo do víru prázdnin

Retro letné sandále - zošliapnite si pohodlne a štýlovo do víru prázdnin

26. júla 2012, retro letné sandále, sandále na platforme, prútená platforma, topánky Deichmann, sandále Deichmann

Sponzorovanej odkazy:

Odštartovala najobľúbenejšia časť celého roka. Dva mesiace letných prázdnin, kedy sa všetci tešia na oddych a relax v blízkosti priateľov a rodiny. Dovolenka pri mori patrí medzi najčastejšiu variantu, ako príjemne stráviť niekoľko voľných dní. Nastáva čas balenia a výber tých najvhodnejších kúskov zo šatníka. Aj pri výbere obuvi sa snažíme nájsť topánky štýlové, ale zároveň pohodlné, aby nás počas vytúženého voľna netrápili zbytočné pľuzgiere.

Tento rok frčia retro sandále na platforme. Vyzerajú trendy, žensky a spĺňajú vysoké nároky na pohodlie. Ich praktické využitie tiež nemožno prehliadnuť, pretože sa dajú využiť takmer ku všetkému. Biele šortky, námornícke tričko a retro sandále na platforme. Ideálny outfit k moru. Zároveň sa jedná o veľmi pohodlnú obuv do mesta. Ak patríte medzi obyvateľov mesta, ktorého chodníky dláždia kocky, štýlové platformy iste oceníte. Vytvoríte s nimi svieži letný look a zároveň nemusíte neustále strážiť podpätok, ktorý ľahko skĺzne do voľného priestoru medzi kockami.

Medzi športovejšiu variantu patria retro sandále na platforme s uzavretou špičkou a s viazaním okolo členka. Hodia sa k nim napríklad voľné letné nohavice.

Veľmi moderné sú predovšetkým sandálky s prútenou platformou. Tento rok ich môžete doplniť o košík v podobnom štýle. Avšak pozor na prehnané kombinovanie, na mladej dievčine by takýto outfit ľahko mohol skĺznuť k nudnosťou a usadlosti.

Retro à la 50.roky! To je hit tohto leta. Šaty, kabelky aj topánky pripomínajú módu našich babičiek. Dostávajú ale nový modernejší nádych a objavujú sa na nich aj zaujímavé detaily.

Veľkú ponuku retro sandálov ponúka reťazec Deichmann. K dostaniu sú vyššie aj pohodlné nízke platformy. Farebné prevedenie sa drží najčastejšie v tónoch hnedej, modrej, červenej. Sandálky sú prevažne s prútenou platformou, ale vyberiete si zaiste i v elegantnejších variantách.

zdroj: www.deichmann.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii topánky, obuv.