Svieže a napriek tomu mužné - Pánske parfémy leto 2012

Svieže a napriek tomu mužné - Pánske parfémy leto 2012

23. júla 2012, Allure Homme Sport Eau Extréme, Chanel, Acqua Di Gio Essenza, Armani, 212 Glam Men, Carolina Herrera, Jenson Button, Hugo Boss, Bottled Šport, pánske parfumy, leto 2012

Sponzorovanej odkazy:

Pre pánov budú parfumy toto leto veľmi potrebné, tak ako zakaždým. Pre leto 2012 sú špeciálne pripravené pánske parfumy, ktoré hýria športovou atmosférou alebo sú inšpirované silnými autami. Som si istá, páni, že ich jednoznačne oceníte. A určite nielen vy! Vaša priateľka, manželky alebo milenky z nich budú nadšené dvakrát tak!

HUGO BOSS Bottled Šport

Ďalšia športovo naladená vôňa je Bottled Šport od Hugo Bossa. Je to parfum veľmi mužný a svieži. Ocenia ho predovšetkým milovníci rýchlych áut, presnejšie povedané formulí, pretože kampaň na Bottled Sport predstavuje skvelý pretekár Formuly 1 Jenson Button. Vôňa sa bude hodiť pre súťaživých, ambicióznych a sebavedomých mužov, ktorí si občas potrebujú dodať energiu. Nová vôňa od Hugo Bossa obsahuje citrusové tóny v kombinácii s vôňou dreva. Tiež ju možno zohnať v podobe všetkých pánskych kozmetických produktov.

CAROLINA HERRERA 212 Glam Men

Newyorská módna návrhárka Carolina Herrera prichádza s limitovanou edíciou špeciálne vyrobenou pre leto 2012! Pre vôňu 2012 Glam Men bol inšpiráciou nočný život mesta, ktoré nikdy nespí – New Yorku. Je teda určená pre rovnako živelného muža. Táto vôňa začína u čokolády a kakaa. Ďalej pokračuje tabak a obľúbená fazuľa Tonka. A končí základom pižma a drevitými tónmi. Táto vôňa nie je nijako zbytočne prehnaná. Proste vyrobená pre pravých mužov. Keďže sa jedná len o limitovanú edíciu tohto parfumu, možno ju zohnať len vo forme toaletnej vody s rozprašovačom.

ARMANI Acqua Di Gio Essenza

S limitovanou edíciou nesmie byť pozadu ani kráľ talianskej módy Giorgio Armani. V roku 2012 prichádza s vôňou Acqua Di Gio Essenza, ktorá je oveľa intenzívnejšia a zmyselnejšia ako pôvodný Acqua di Gio. Parfém prebúdzajú vodné tóny, bergamot a grapefruit. V centre (v srdci) sú ale umiestnené kvetinové tóny, jazmín, bazalka a šalvia. Základ je postavený na mnohých prísadách – pačuli, cédri, ambre, znovu šalvii, pižmu, korení a vetiveri. Armani sa proste musí predviesť.

CHANEL Allure Homme Sport Eau Extréme

Legenda Coco Chanel predstavila tento rok vôňu Allure Homme Sport Eau Extréme. Jedná sa o orientálno-drevitú vôňu, ktorú zaručene ocení toto leto každý muž. Allure Homme Sport Eau Extréme je zmesou pižmových nót, korenia a drevín. Tvárou reklamnej kampane pre túto vôňu sa stal profesionálny surfer Danny Fully. Chanel sa musel tiež riadne predviesť a tento reklamný spot predviedol hneď v niekoľkých verziách.

Zdroje: www.parfemy.cz www.youtube.com www.fragrancenet.com Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii módni návrhári a parfémy a kozmetika.