Elektrizujúce neóny sú to pravé pre leto 2012!

Elektrizujúce neóny sú to pravé pre leto 2012!

24. júla 2012, Neóny, neónové farby, neónové kabelky, neónové nohavice, neónové šaty, neónové okuliare, neónové topánky, trendy leto 2012

Sponzorovanej odkazy:

Neónové farby sa v hlavných trendoch objavujú už od jari, ale až toto leto vypukne ten pravý neónový kokteil. Elektrizujúce a fosforeskujúce odtiene zelenej, žltej, oranžovej alebo ružovej sa tohtoročnú letnú sezónu objavujú všade a prehliadnuť je sa naozaj nedájú. Trendy leta 2012 jednoducho želajú odvážnym, ale ako pri každej okázalosti aj tu si môžete vybrať mieru. Môžete začať napríklad neónovým lakom či bižutériou, alebo neónovými detailmi na kabelkách či peňaženkách.

Ak sa vám neóny páčia natoľko, že znesiete aj veľké plochy žiarivých elektrizujúcich farieb, pokojne si oblečte napríklad neónovo oranžové či zelené nohavice, či neónové šaty s čiernymi detailmi. Práve čierna je totiž farba, s ktorou môžete neóny dobre kombinovať, rovnako tak dobre sa vynímajú aj s bielou a s nude odtieňmi. Hoci sa to môže zdať už ako veľká divočina, neóny sa k sebe hodia navzájom, ale samozrejme všetko s mierou, nechcete predsa vyzerať ako v reflexnej veste. Našťastie si môžete vyberať aj v intenzite neónovej farby, a to až od znesitelných takmer pastelových odtieňov až po naozaj fosforeskujúce sýte neóny, z ktorých doslova bolia oči.

Takýto neónový doplnok môže potom skvele a nápadito oživiť celý váš outfit. Čo takto napríklad neónovo ružový či zelený výrazný náhrdelník k bielej šifónovej košeli? Kombinácia je to vskutku luxusná a budete za hviezdu. Samozrejme náhrdelník môžete skombinovať napríklad s topánkami. Neónovo zelené oblečenie a doplnky ponúka napríklad H & M či Zara. Zaujímavým detailom bude aj krikľavo uzunký opasok v nohaviciach či cez šaty.

Mojím osobným favoritom sú neónové šifónové, ľahko priesvitné košele, ktoré sa hodia skvele k džínsovým šortkám alebo bielym nohaviciam a ďalej potom tiež neónové listové kabelky, a to ako tá mini, tak aj maxi. Neon „Freaks“ si nakoniec nasadia ešte ostro zelené či žlté slnečné okuliare.

Neóny noste vo dne iv noci, skvele totiž oživujú ako denné outfity, tak aj party kúsky, v ktorých vás naozaj nikto neprehliadne.

Zdroje: www.nastygal.com , www.polyvore.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Beáta B.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, doplnky a kabelky a tašky.