Letná kolekcia New Yorker opäť hýri farbami!

Letná kolekcia New Yorker opäť hýri farbami!

21. júla 2012, žiarivé tričká, New Yorker letná kolekcia, New Yorker oblečenie, New Yorker zľavy, New Yorker leto 2012, letná kolekcia, New Yorker, neónky, džínsové šortky

Sponzorovanej odkazy:

Letná kolekcia New Yorker je plná žiarivých farieb, vtipných potlačí, mladistvého a sexy vzhľadu. Nechajte sa inšpirovať letnými trendmi podľa New Yorkru.

Na svoje si prídu milovníčky farebných výstrelkov. Takže ak Vás fascinuje čierna, šedá a ďalšie mdlé farby, radšej zavítajte do iného obchodu, pretože tu by ste našli len veľmi málo kúskov podľa Vašej predstavy. Nedá sa nič robiť, leto a trendy prajú pestrým a žiarivým farbám.

V letnej kolekcii New Yorker nechýbajú tradičné materiály, na ktoré ste zvyknuté, príjemná bavlna, džínsovina, ale aj syntetické materiály, ktoré sú v súlade s trendmi.

Farebné tričká

Zaujímavé farebné tričká sú letnou nevyhnutnosťou a navyše pristanú každému. Vybrať si môžete zo širokej škály farieb, strihov a potlačí. Brunety ocenia žlté a oranžové tričká, blondínky sa zamilujú do pastelových odtieňov a ryšavky vo svojom šatníku určite privítajú tradičnú zelenú. Neónové farby na Vás upozornia, tlmené farby sa dajú dobre kombinovať a hodia sa pre mnoho príležitostí a zaujímavé potlače sú pekne rozverné.

Plavky

Tento rok Vás nečaká žiadna nuda, žiadne jednofarebné alebo neforemné plavky, ale dokonale štýlové plavky New Yorker s vtipnými potlačami a rôznymi farebnými vzormi. Z čoho vyplýva, že na pláži, pri rybníku alebo na kúpalisku razom prilákate pohľady ako obdivné, tak závistlivé.

Šortky

K tomu Vám nesmú chýbať krátke džínsové šortky. V žiadnom prípade, ale nečakajte obyčajné fádne modré džínsy, ktoré vyzerajú, ako by ste si ich sama ostrihala. V kolekcii nájdete krátke džínsy s výšivkou, s potlačou kvetín alebo americkej vlajky, neónové, biele alebo farebné šortky.

Slnečné okuliare

Aby ste pri stojane príliš dlho netápali, mám pre vás malého sprievodcu slnečných okuliarov New Yorker. Srdcovitej tvári pristanú pilotky, hranatému tvaru zase slnečné okuliare z vášho detstva a oválnemu takmer všetky, aj „muchy“.

A skvelá správa na záver. Všetky tieto štýlové kúsky nájdete v obchodoch New Yorker za neuveriteľné letné ceny. Preto neváhajte a rýchlo bežte do najbližšieho obchodu, nech máte ešte z čoho vyberať.

Zdroj: www.newyorker.de

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana A.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.