Pánske plavky leto 2012 - výber toho najlepšieho

Pánske plavky leto 2012 - výber toho najlepšieho

22. júla 2012, pánske plavky, queens.cz, originálne pánske plavky, plavky iron first

Sponzorovanej odkazy:

Veľké obchodné reťazce a svetoznáme značky, ktoré sa zameriavajú na tovar pre širokú verejnosť, ponúkajú každú sezónu aspoň niekoľko modelov pánskych a dámskych plaviek. Leto 2012 je opäť o niečo pestrejšie a odvážnejšie. Tak aj páni si môžu dopriať bláznivý či štýlový kúsok plaviek.

New Yorkeri objavíme kolekciu pánskych plaviek v rôznych výrazných farbách alebo s tradičnými potlačami hawajských kvetov. Výber z dĺžky pod kolená aj nad kolená.

Pánske plavky ponúka tiež značka H & M. Zakúpite tu pekné farebné plavky s dlhšími nohavicami alebo dizajnovo prepracované plavky / šortky určené odvážlivcom, ktorí si viac potrpia na styling.

Pánske plavky online

Kde zohnať pánske plavky na internete? Zavítať možno do obchodu andrewchristi­an.com. Značka hýri nápadmi a kvalitou. Najmä preslávila plavky vystužené, aby opticky pridali na objeme. Tu zakúpite predovšetkým strih bez nohavičiek alebo typ plaviek – boxeriek.

Úplne klasické, ale kvalitné plavky zoženiete na www.astratex.cz . Obchod ponúka všetky strihy vo veľmi striedmom a pohodlnom prevedení.

Priaznivci street či metal štýlu už určite poznajú obchod coreshop.cz. Opäť sa tento rok stretávame so vzormi, ktoré sa zrodili v búrlivej fantázii dizajnérov a rovnako tak nachádzame neutrálne farby a jednoduché potlače.

Medzi najobľúbenejšie modely patria plavky od značiek Iron First a Santa Cruz.

Boardshorts na pláž

Márne pátrate po originálnych plavkách na surfovanie alebo len na poflakovanie sa po pláži? Nechcete klasické plavky s nudnými vzormi? Pozrite sa na stránky queens.cz, kde v sekcii shorts objavíte medzi ponukou kraťasov aj tzv. boardshorts.

Odporúčam zavítať aj na stránku www.my-boardshorts.com . Tu značka Quiksilver ponúka možnosť vytvoriť si úplne jedinečné boardshorts podľa svojich predstáv a nechať si ich na zákazku ušiť.

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii plavky.