Ukážte chrbát - Šaty s voľným chrbtom

Ukážte chrbát - Šaty s voľným chrbtom

14. júla 2012, dámske šaty, letné šaty, šaty s voľnými chrbtom, šaty s odhaleným chrbtom, antické šaty, šaty asos

Sponzorovanej odkazy:

Dovolenky a letné párty sú v plnom prúde a snáď každá žena sa obzerá po perfektných šatách, ktoré by využila na viac príležitostí. Ponúka sa nám hneď niekoľko možností. Leto 2012 prichádza síce s novými trendmi, ale prevažne sa inšpiruje trendmi staršími a pokúša sa ich inovovať. Veľkej obľube sa tešia jednoduché šaty s asymetrickým strihom – vpredu kratšie a vzadu dlhšie. Tiež sa stretávame s volánikmi a opäť obdivujeme mini šaty všetkých štýlov a strihov.

Našu pozornosť si tiež zasluhujú šaty s voľnými chrbtom. Nejedná sa o zlomový prvok v móde, ktorý by sa túto sezónu nanovo objavil na predajných pultoch, ale fantázia a kreativita návrhárov z neho tvorí tento rok prvok neobyčajne zaujímavý.

Vyššie sme spomenuli mini šaty. Dráždivá kombinácia s odhaleným chrbtom si získava stále viac a viac priaznivcov. Navyše sa dostáva do hry nemenej populárna čipka. Táto trojkombinácia (mini dĺžka, čipka a odhalený chrbát) je vyhľadávaná najmä pre letné večierky a párty. Rovnako tak všetko trblietavé a trblietavé útočí na naše zmysly. Šaty a mini sukňa s trblietkami alebo flitre sú opäť v móde. Odhalený chrbát len ​​podčiarkujú výsledný sexi efekt.

Šaty s voľnými chrbtom môžu mať nekonečné množstvo variánt. Prvé z nich majú úplne odhalený chrbát. Takéto šaty vyžadujú špeciálne alebo žiadne spodné prádlo. Končia väčšinu tesne nad zadnými partiami a držia sa na ramenách alebo na ramienkach. Tiež sa objavuje viazanie za krk, čo už je dosť odvážna varianta, ktorú si nemôže dovoliť každý. Kto by si rád ponechal pohodlnú podprsenku s ramienkami bude potešený z šiat, ktoré síce majú holý chrbát, ale zároveň ich zdobia rôzne pásky. Takéto pásky prevažne ľahko skryjú spodnú bielizeň, ale zároveň dostatočne poodhaľujú holý chrbát. Tiež pevnejší materiál šiat nevyžaduje nosenie podprsenky. Niektoré šaty majú vystuženú prednú časť, aby mohol byť chrbát odhalený bez akýchkoľvek obáv.

Večerné róby s voľnými chrbtom boli vždy pomerne obľúbené. Sezóne 2012 kraľujú antické voľné strihy s odhaleným chrbtom, ktoré prekrývajú decentné ramienka alebo zaujímavé grafické viazanie.

Zdroj: www.asos.com , www.polyvore.comwww.shopstyle.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.