Gerard Piqué pre HE by Mango

Gerard Piqué pre HE by Mango

18. júla 2012, jarná kolekcia, Gerard Piqué, Mango, HE by Mango, kolekcia, jar 2012, leto 2012, sako, košeľa, nohavice

Sponzorovanej odkazy:

Vyberať si pohľadných športovcov ako tváre módnych kolekcií je podľa všetkého veľmi dobrý ťah. Sú slávni, obdivovaní, úspešní, ich postavy im hocikto závidí, a tak niet divu, že im aj väčšina oblečenia jednoducho „sekne“. Nedávno sa do role modela pokúsil opäť vžiť aj španielsky futbalista Gerard Piqué, keď sa stal už tretíkrát tvárou kolekcie HE by Mango. A hoci je jeho futbalová kariéra už teraz, v dvadsiatich piatich rokoch, veľmi úspešná, Gerard je držiteľom zlatej medaily z Majstrovstiev sveta a pýši sa hneď troma výhrami v Lige majstrov, môže v prípade, že by ho futbal prestal baviť, nad kariérou modela určite popremýšľať . Pred objektívom fotografa Mariana Vivanco totiž Gerard Piqué pôsobí skoro rovnako prirodzene, ako na futbalovom ihrisku.

Zatiaľ čo sa teraz možno Gerard zrovna prebieha s loptou po ihrisku na futbalovom Eure 2012, my sa pozrieme na kolekciu HE by Mango pre jar a leto 2012, ktorej tvárou sa tento futbalista stal. Nájdeme v nej mnoho pánskych trendov tohtoročnej sezóny. Dôležitú úlohu tu hrá predovšetkým modrá farba, ktorá je tento rok in vo všetkých svojich odtieňoch od svetlej až po polnočnú modrú a vyzerá skvele na saku i košeliach. Ďalším trendom, ktorý tu nemôže chýbať, sú kocky. Nosia sa tiež predovšetkým na sačkách a košeliach, ale kolekcia HE by Mango ponúka napríklad aj kockované nohavice.

Celý elegantný vzhľad kolekcie pristane nielen Gerardovi Piquému, ale tieto kúsky urobia gentlemana z každého muža. Jedná sa tiež o veľmi nadčasové oblečenie, ktoré sa vo vašom šatníku rozhodne nestratí. Béžové nohavice, kockovaná košeľa, čierne sako – to všetko zrejme budete môcť obliecť s rovnakou gráciou aj za pár rokov. Či už teda ste futbalovým fanúšikom, alebo ide futbal úplne mimo vás, kolekcia Gerard Piqué pre HE by Mango stojí za pozornosť. Ak sa vám páči, môžete sa už teraz tešiť na ďalšiu spoluprácu tejto značky a španielskeho futbalistu, tvárou Manga totiž bude aj pre tohtoročnú jeseň a zimu.

Zdroj: www.mango.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii pánske oblečenie.