Čím sa toto leto ozdobiť? - Šperky leto 2012

Čím sa toto leto ozdobiť? - Šperky leto 2012

16. júla 2012, trojprstene, dvojprstene, náušnice, náramky, náhrdelníky, prstene, morské živočíchy, morské plody, maxi prstene, sovy, šperky leto 2012, pierka, náušnice z peria, drevené šperky

Sponzorovanej odkazy:

Leto už je tu a bude potrebné sa naňho poriadne „vyfintiť“, aby sa nám predviedlo v celej svojej kráse. Zaručene ho na módne letné šperky nalákajú. Niektoré letné šperky rok čo rok zostávajú stále v móde. Jedná sa predovšetkým o šperky s motívmi leta. Slnko, slnečné okuliare, zmrzlinky, palmy a mnohé iné. Na toto leto, ale predsa len pribudnú nejaké tie nové módne šperkárske trendy. Poďme sa na to pozrieť!

Pierka, pierka, pierka…

Tento módny šperkársky hit ste určite už zaregistrovali. Pierka sú skutočne tento rok videné snáď na každej žene. Náušnice, náramky a náhrdelníky z peria si na sebe môžete nechať aj po dobu celého leta 2012, kedy budú stále in. U týchto druhov šperkov veľmi záleží na pravosti a nepravosti peria. Pravé pierka sú oveľa krajšie na pohľad i na dotyk, ale veľmi rýchlo sa ničia. Opadávajú a trhajú sa. Umelé pierka nie sú tak pekné a na prvý pohľad je hneď poznateľné, že nie sú pravé, zato ale vydržia.

Nevšedné dvojprstene

Veľmi neobyčajné sú dvojprstene, ktoré rozhodne toto leto povedú! Nie je to podľa môjho názoru šperk na celodenné nosenie, pretože nebudete môcť dať dva dané vybrané prsty od seba. To určite nie je moc praktické, keď budete chcieť vaše ruky zamestnávať. Existujú dokonca aj trojprstene na tri prsty, predovšetkým teda na ukazovák, prostredník a malíček, a to je až potom ten pravý „viacprsteňový“ zážitok!

Maxi prstene

Maxi prstene sú v móde už celkom dlhú dobu a budú sa držať aj toto leto. Tieto prstene sú veľmi pôsobivé a je medzi nimi skvelý výber. Je úplne jedno, aký maxi prsteň si zvolíte. Môže obsahovať len veľký kameň, motív kvetu alebo hmyzu. V tomto ohľade je móda tolerantná a necháva všetko len na vás.

Sovy a malé sovy

Neviem, čím to je, ale v poslednej dobe sa hojne na šperkoch objavuje motív sovy. Podľa mňa to ale vôbec nevadí, pretože malé sovy vyzerajú ako šperk skvele a roztomilo. Neverili by ste, ako dokážu byť sovy nápadité. Dokážu sa zobraziť mnohými spôsobmi, čo by sme od nie tak populárneho zvieraťa naozaj neočakávali.

Motívy mora

To by tak hralo, aby sa zabudlo na šperky s motívmi krabov, rýb, korytnačiek, delfínov, mušlí, chobotníc a ďalších morských plodov a živočíchov. Sú extra letné a určite vo vás vzbudia skvelú prázdninovú a dovolenkovú náladu.

Šperky z dreva

lete 2012 nezabudnite ani na drevené šperky. Dýchajú exotikou a dávnou históriou. Nosiť sa budú predovšetkým šperky z dreva, ktoré je prírodné a nie je nejako farbené. Tieto klenoty majú svoje jedinečné čaro.

Zdroje: www.polyvore.com www.shopstyle.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii šperky a hodinky.