Letné koktejlky - osviežujúci módny drink leta 2012

Letné koktejlky - osviežujúci módny drink leta 2012

17. júla 2012, spoločenské šaty, party šaty, šaty leto 2012, letné koktejlky, šaty koktejlky, farebné letné šaty, čierne šaty, peplum šaty

Sponzorovanej odkazy:

Koktejlky sa stali úplne nadčasovým módnym prvkom. Zaraďujú sa medzi základné prvky šatníka každej ženy. Ich praktické využitie je také rozsiahle, že ich musí oceniť snáď každá žena. Ak zvolíme jednoduchý model, budeme ho ľahko pretvárať pomocou doplnkov podľa spoločenskej udalosti. Naopak originálny model nevyžaduje ďalších výrazných doplnkov.

Koktejlky predstavil ako prvý Christian Dior. Jednalo sa o šaty vhodné na všetky príležitosti. Ženy ich rady nosili popoludní i večer. Najväčším rozdielom (v porovnaní s dnešným prevedením koktejliek) je dĺžka. Skôr končili šaty v polovici lýtok, ale dnes sa za koktejlky považujú šaty kratšie, ktoré majú ideálne dĺžku tesne nad kolená.

A čo malé čierne? Je pravda, že čierna farba je naozaj veľmi neutrálna a nemusíme sa teda šaty obávať využiť takmer na akúkoľvek príležitosť. Ale leto a módne trendy milujú farby. Nemusíme sa halit do džungle farebných kombinácií. Stačí zvoliť nádych našej obľúbenej farby, ktorá sa k nám hodí. Nie je nevyhnutné držať sa sýtych odtieňov. Čo teda kompromis? Jedny malé čierne, jedny výrazné a jedny v decentnom farebnom prevedení?

Koktejlky Mango

Značka Mango ponúka koktejlky, ktoré sú naozaj veľmi variabilné. Dizajn je tak jednoduchý, že sa dajú ľahko kombinovať a pretvárať. Jedny šaty tak bez problému vezmeme popoludní do mesta a s pridaním výrazných doplnkov a líčenia aj na letnú párty.

Navyše v širokej palete koktejliek nájdete nejeden model ideálny do práce, kde je vyžadovaná elegantnejšia móda.

Kde kúpiť koktejlky?

Premýšľate, kde zohnať koktejlky a nemáte čas obiehať obchody? Skúste si pozrieť ponuku od Tamsin London. Vybrať sa dajú klasické čierne modely s dĺžkou ľahko pod kolená alebo naopak veľmi trendy šaty peplum.

Môj tip sú modré šaty La Femme. Majú originálny strih, pekné detaily (zdobenie na ramenách alebo prestrihnutý chrbát) a modernú výraznú farbu.

Tento rok sú moderné zdobené goliere, skladané sukne a nude farby. A keď spojíme všetko dohromady, vzniknú krásne letné šaty.

Aktuálne módne trendy vždy ponúka internetový obchod Asos. V ponuke je toľko strihov s typov šiat, že sa človek len ťažko rozhoduje, ktoré si vybrať.

Zdroj: www.asos.com , www.tamsinlondon.czwww.mango.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.