Plavky Tezenis - taliansky komfort a design

Plavky Tezenis - taliansky komfort a design

15. júla 2012, plavky Tezenis, dámske plavky, pánske plavky, plavky so vzormi, plavky s kvetmi

Sponzorovanej odkazy:

Len málokto dnes nepozná taliansku značku spodnej bielizne, oblečenia na doma a plaviek Tezenis. Každú sezónu prináša nové kolekcie pre ženy, mužov aj deti. Značka zohľadňuje moderný dizajn, nové trendy a snaží sa o cenovú dostupnosť. Preto je veľmi obľúbená aj medzi mladšími rovesníkmi spoločnosti. Kolekcie Tezenis sú hravé a uvoľnené. Evokujú svieže letné dni s drinkom v ruke a pohľadom na vodnú hladinu.

Kolekcia plaviek Tezenis leto 2012 pre ženy

Dámska kolekcia plaviek pre letnú sezónu 2012 je veľmi príťažlivá od prvého pohľadu. Farby sú jemné a dobre spoločne ladia. Zároveň si môžeme vybrať z komfortných strihov od bikín po plavky s viazaním za krk. Väčšina plaviek má vystužené košíčky, čo poteší nemalé množstvo zákazníčok.

Bikiny bez ramienok pôsobia dievčenským roztomilým štýlom a sú koncipované s úplnou ľahkosťou. Zvoliť je možné aj variantu so šnúrkami za krk, ktoré ľahko pri opaľovaní rozviažete.

Ženy a dievčatá s väčším poprsím zaiste ocenia pevné košíčky a viazanie za krk, ktoré umožnia dobré spevnenie poprsia.

Medzi vzormi sa objavuje stále populárny prúžok alebo drobné i väčšie kvety.

Kolekcia plaviek Tezenis pre mužov

Je zrejmé, že si tentokrát návrhári s pánskou kolekciou veľmi pohrali a nechali sa inšpirovať aktuálnymi trendmi. A tak na plavkách nechýbajú krikľavé farby a kvetinové vzory. Hawajský štýl totiž tento rok frčí nielen na pánskych košeliach, ale aj na pánskych plavkách.

Dĺžka nohavíc je u väčšiny plaviek strednej dĺžky a dodáva tak plavkám na elegancii. Zároveň umožňuje komplexnejšie opálenie nôh. Tieto plavky je možné zakúpiť aj v mnohých jednofarebných prevedeniach.

Kto sa ale predsa len obzerá po klasických plavkách v strihu boxeriek alebo úplne bez nohavičiek v predajniach Tezenis aj uspeje. Farby sú v klasickej čiernej i modrej alebo výraznejšie ako napríklad červená, oranžová.

Zdroj: www.tezenis.it

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii plavky.