Prvé zľavy sú tu!

Prvé zľavy sú tu!

19. júla 2012, zľavy, výpredaj, výpredaje

Sponzorovanej odkazy:

Prvá vlna zliav už je tu a zasiahne vás priamo do srdca! Obchodné domy a e-shopy hlásia výpredaje 30–50%! Ku kúpe ponúkajú predovšetkým tohtoročné jarné kolekcie, ale aj prvú várku letnej kolekcie, pretože leto je definitívne tu a finálne letné kolekcie klopú na dvere.

Vyhliadli ste si prekrásnu jarnú bundu, ktorá vám padla ako uliata, ale bolo vám ľúto za ňu zaplatiť plnú cenu? Potom máte druhú šancu. Avšak u zliav vždy platí pravidlo „kto prv príde, ten skôr melie“, a tu je to dvojnásobne. Posledné jarné kúsky pre rok 2012 miznú ako mávnutím čarovného prútika, najbežnejšie veľkosti sú vypredané rýchlosťou blesku, preto s nákupom neotáľajte, aby na vás vôbec niečo zostalo. Avšak príliš nepredbiehajme, pravé zľavové šialenstvo nás ešte len ešte čaká v závere leta, keď zľavy vyskočia až na 70%.

Ktoré obchody ako prvé zľavy ponúkajú? Navštívte určite Lindex, H & M, C & A, Tally Weijl alebo Reserved. Postupne sa však zľavy objavia vo všetkých obchodných domoch, takže nemajte obavy – aj na vášho favorita dôjde. Ani e-shopy nie sú pozadu a vypredávajú posledné jarné a letné kúsky. Avšak tu sa cena navýši spolu s poštovným. Preto sa môžete dohodnúť napríklad s kamarátkou alebo kolegyňou z práce a objednať si tieto neodolateľné módne kúsky spoločne.

Za čo sa oplatí v zľavách peniaze minúť? Určite investujte do jarných kabátikov, bundičiek a trenčkotov, pretože ako iste viete, po lete k nám prichádza jeseň a toto jarné oblečenie vynosíte aj v daždivých jesenných mesiacoch. Ďalším módnym kúskom, ktorý sa vám v skrini určite nestratí, by mali byť šaty. Jar bola rozkvitnutá a v tomto duchu sa niesli i jarné šaty. Oblečiete ich do práce, na schôdzku, na prechádzku i rodinnú oslavu. Obzvlášť výhodným nákupom bývajú doplnky, ktoré zoženiete takmer za pár „koruniek“. Prstienky, náramky, brošne, retiazky, a iné budete nosiť skrátka celý rok.

Preto zoberte svoju kreditnú kartu „na prechádzku“, ľutovať určite nebudete!

Zdroje: www.lindex.com , www.reserved.com , www.asos.comwww.nastygal.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Tereza. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie a doplnky.