Plavky Victoria 's Secret pre leto 2012

Plavky Victoria 's Secret pre leto 2012

12. júla 2012, Plavky Victoria 's Secret, plavky leto 2012, sexy plavky, bikiny, jednodielne plavky

Sponzorovanej odkazy:

Pri výbere plaviek v obchodoch Victoria 's Secret musí snáď každej žene srdce zaplesať. Ponuka je široká a pestrá. Nejedná sa len o špeciálne kolekcie, ale tiež o veľký výber strihov. Podprsenky zakúpite vystužené, trojuholníčkové alebo úplne jednoduché bez ramienok. Ak zháňate plavky „vcelku“, nevadí! Victoria 's Secret ponúka veľmi podarené jednodielne plavky každú sezónu. Aj nohavičky sa pýšia rozsiahlou ponukou strihov. Niektoré sú výrazne vykrojené a dovoľujú poodhaliť nohy a zadoček takmer v celej kráse. Iné majú naopak širší horný lem a pevne držia zadoček.

Victoria 's Secret myslí na každú ženu. Módne trendy sú síce rešpektované, ale vždy značka ponúka dámske plavky v klasických farbách a v jednoduchých prevedeniach.

Zmienili sme jednodielne plavky, ktoré pomerne dlhú dobu odpočívali v našich šatníkoch a mimo plaveckých pretekov sa ich všetci skôr vzdávali. Potom prišla vlna monokín a tankín. Tie môžu pôsobiť naozaj sexy, avšak je k nim potrebná pekná postava. Ak túžime bruško trochu schovať, volíme väčšinou jednodielne plavky. Vydarený strih dokáže zázraky a plavky Victoria 's Secret ponúkajú takých precízne vytvorených plaviek veľa.

Kolekcia plaviek Victoria 's Secret leto 2012

Beach Sexy

Názov hovorí sám za seba. Odvážna kolekcia zahŕňa predovšetkým bikiny poodhazujúce väčšinu predností žien. Možno s nimi získať na sebavedomí a zaiste tiež očariť nejedného muža. Kolekcia je stvorená k zábave a flirtovaniu.

Kolekcia Gorgeous

Privilégiom tejto kolekcie je jedinečný push-up efekt a objem košíčkov 32B až 36D.

Forever Sexy

Kolekcia zahŕňa veľa štýlov plaviek a nebojte sa, že sa jedná len o odvážne bikiny pre mladé dievčatá. Košíčky sa vyhupují až na 38DD.

Very sexy

Aj ďalej pokračujeme v sexi štýle kolekcií. Predsa len je leto a návšteva pláží či plavární dáva často vzniknúť letným láskam. Kolekciu symbolizujú slová ako odvážne či nazdobené. Plavky dokonale padnú a zaisťujú dostatočný komfort.

Bombshell kolekcie

Túžite po krásnom poprsí, zvoľte kolekciu Bombshell s push-up efektom. Kolekcia je určená predovšetkým pre poprsie s väčším objemom.

Magicsuit kolekcie

Práve v kolekcii Magicsuit nájdete jednodielne plavky s perfektnými strihmi.

Plavky Victoria 's Secret spĺňajú všetko, čo moderná žena potrebuje. Veľký výber jednoduchých i dráždivých sexy modelov. Kvalitné spracovanie s dôrazom na komfort predovšetkým horných partií.

Zdroj: www.victoriassecret.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii plavky.