Ženy a dievčatá v odhalení - mini sukne pre leto 2012

Ženy a dievčatá v odhalení - mini sukne pre leto 2012

5. júla 2012, mini sukne, mini šaty, mikro mini sukňa, sukne leto 2012, sukne asos

Sponzorovanej odkazy:

Jedným z trendov leta 2012 sú bez akýchkoľvek pochybností mini sukne, mini šaty a alebo aj mini bundičky a sačká, ktoré končia tesne pod prsiami. Provokatívna dĺžka, ktorá hraničí so všetkým ostychom a cudnosťou sa dostáva na popredné priečky módnych hitparád. Tričká a tuniky vyzerajú vďaka mini dĺžke šortiek a sukní, ako keby sme ich nosili na holom tele. Odvážne dievčatá a tie, ktoré vlastnia vysnívané krásne nohy si populárnu mikro dĺžku mini sukne zaiste rady dovolia.

Mikro mini sukňa

Dĺžka, ktorá pri nekontrolovanom pohybe ľahko poodhalí zadoček, provokuje nielen muža, ale aj okoloidúce ženy. Tento rok je však takmer všetko dovolené a dráždivú mini dĺžku si môžeme bez starostí dopriať. Ak sa z počiatku hanbíme, môžeme k mikro mini sukienke zvoliť dlhšiu košeľu, tričko alebo ľahký svetrík. Pomocou jednoduchých sandálok a maxi listovej kabelky (ktorá tento rok nesmie chýbať v šatníku žiadnej ženy milujúcej módu) vytvoríme ľahko trendy outfit.

Mini dĺžka ovláda leto

Už v úvode sme naznačili, že krátka dĺžka je v móde, a to nielen u sukní. Tohtoročné trendy dávajú priestor viacerým štýlom, a tak ak niekto nie je práve priaznivcom klasických obopnutých minisukní, nemusí zúfať. Horúcim trendom sú napríklad peplum sukne (sukienky s výrazným volánikom v páse) a alebo sukne áčkového strihu. Nezabudnite tiež na „balónkové“ sukienky.

Sukienky i šortky, chinos nohavice aj džínsy sa opäť začínajú nosiť s vyšším pásom, prípadne sa vysoko do pásu vyhŕňajú. Dopĺňajú sa väčšinou klasickým basic trikom či tielkom. Až sa Vám teda bude zdať sukienka v obchode príliš dlhá, nesuňte ju zo všetkých síl na boky. Vysuňte ju pekne k pásu a skúste k nej napríklad košeľu so zdobeným golierikom.

Ani klasická minisukňa nevyšla z módy. Len sa upustilo od obľúbenej džínsoviny k bavlneným materiálom. Úzku minisukňu zoženiete veľmi ľahko v klasickej čiernej farbe. Čo napríklad skúsiť dozdobenie čipkou? Dodáva mini sukni šmrnc a uberá na fádnosti.

Kde kúpiť mini sukňu? Veľký výber nájdete na www.asos.com , naozaj mini prevedenia ponúka www.forplaycatalogue.cz alebo zavítajte na stránky www.nextdirect.com .

Zdroj: www.asos.com , www.forplaycatalogue.czwww.nextdirect.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.