Denim je v kurze aj toto leto!

Denim je v kurze aj toto leto!

7. júla 2012, retro oblečenie, džínsovina, denim, džínsová sukňa, šortky, kraťasy, šaty, Huck, klobúky, čiapky, leto 2012, džínsové vesty

Sponzorovanej odkazy:

Už si nelámte hlavu s výberom toho správneho modelu! Radšej stavte na materiál! Toto leto „pofrčí“ džínsovina! Možno nie je tou najideálnejšou voľbou do teplého počasia, ale rozhodne je veľmi slušivá. Môže ju nosiť skutočne každý, nie je určená pre žiadnu stanovenú skupinu ľudí. Z tohto materiálu sa nevyrábajú len džínsové nohavice, ale mnoho ďalších módnych kúskov, ktoré vás zaručene prekvapia a budete ich chcieť mať.

Šaty

V prvom rade sú to krásne šaty. Tie sa nám budú určite toto leto hodiť. Džínsové šaty sú veľmi pekné a skvele padnú každej žene. Vyskúšať môžete dlhé i krátke šaty, s ramienkami i bez, s golierom alebo výstrihom do V. Džínsové šaty sú skutočne šaty neobmedzených strihov a možností.

Šortky

Veľmi obľúbené šortky majú svoj ​​obľúbený materiál, ktorým je práve džínsovina. Je dôležité spresniť, že nie je denim ako denim. Existuje mnoho typov farbenia džínsoviny, ale toto leto sa bude nosiť len a len klasická modrá! Takéto kraťasky upútajú vašu pozornosť. Sú veľmi krátke, ale za to veľmi roztomilé.

Sukne

Džínsové sukne sú osvedčenou klasikou. S nimi narobí parádu každým rokom mnoho žien. Teraz môžete aj vy a navyše „legálne“, pretože tento rok nie je džínsová sukňa úlet, ale naopak veľký hit. Nosiť sa budú ako klasické puzdrové krátke a dlhé sukne, tak aj in plisované a kolové sukne.

Top / Korzet / Bralet

Veľmi šik bude toto leto bralet! Možno sa vám zdá, že tento kúsok vo svojom šatníku nebudete potrebovať, ale premýšľajte. Je veľmi sexy, je džínsový a ukazuje bruško, čo je in. Bralet má proste všetky módne naj.

Vesty

Džínsové vesty sú tiež veľmi známe. Jedná sa skutočne o skvelý retro model. Vesty síce nie sú tým typickým oblečením pre leto, ale pri chladných letných večeroch ich určite využijete, takže nebude vôbec na škodu, keď si nejakú džínsovú v obchode vyberiete. Veľmi pôsobivé, ale môžu byť aj len tak na nahé telo. Nikde nie je napísané, že sa vesty musia nosiť silou mocou na inom oblečení.

Hučko

V lete je potrebné dbať na správny pitný režim a predovšetkým sa nesmie zabudnúť na pokrývku hlavy. Prečo teda nespojiť módne s užitočným, že? Práve také sú džínsové čapice akýchkoľvek strihov. Džínsové sa vyrábajú šiltovky, čiapky, tak aj klobúky.

Zdroje: www.polyvorem.com www.shopstyle.com Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.