Letná kolekcia Reserved na vlne hlavných trendov sezóny

Letná kolekcia Reserved na vlne hlavných trendov sezóny

6. júla 2012, Reserved, letná kolekcia, leto 2012, Reserved leto, trendy 2012, letné trendy, kolekcia

Sponzorovanej odkazy:

Leto už je tu a vaša skriňa stále zíva prázdnotou? Hľadáte štýlové kúsky podľa posledného diktátu módy a to navyše za viac než priaznivé ceny? Potom určite neprehliadnite kolekciu Reserved na leto 2012, kde nechýba žiadna z hlavných tendencií sezóny, teda geometrické vzory, retro 60. rokov, inšpirácie športovým prostredím, bielo-čierna kombinácia a tiež pastelové a vibrujúce neónové farby.

Pastel geometric

Bodky, klikiháky, široké pruhy – to sú jedny z najviac trendy geometrických tvarov tejto sezóny. V pestrofarebných prevedeniach pôsobia originálne a nesú v sebe aj nádych retro štýlu. Staviť môžete aj na hravé doplnky ako šatky či náramky posiate bodkami.

60s perfection

Pruhy, výrazné farby a veľké, pozornosť priťahujúce šperky, tak by sa dal v skratke charakterizovať trend s názvom 60s perfection, ktorý sa opiera o retro inšpiráciu, ale prináša ju v novom podaní.

Sporty senzualitu

V tejto kolekcii nájdeme predovšetkým pohodlné nohavice, tričká, tielka, šaty a sačká v jemných farbách. Všetko pôsobí veľmi nadčasovo a vďaka jednoduchosti sú jednotlivé kúsky skvele kombinovateľné nielen medzi sebou, ale iste aj s vecami, ktoré už vo svojom šatníku máte.

Black & white

V jednoduchosti je krása a bieločierna kombinácia, ktorá sa tento rok dostala opäť na výslnie, je tohto tvrdenia žiarivým príkladom. Oblečenie sfarbené v týchto odtieňoch je jednoducho nesmrteľné, dodá potrebnú eleganciu a tiež pristane každému. Ak sa vám táto kombinácia zdá stále trochu nudná, môžete ju oživiť napríklad o doplnky v zlatej alebo striebornej farbe, dodajú outfitu väčší šmrnc.

Pastel chic

Samozrejme u Reserved nemôže chýbať ani snáď najväčší trend tohtoročnej sezóny, teda pastelové farby. Svetlé odtiene ružovej, žltej, modrej, a to všetko v jemnom ženskom prevedení je rozhodne niečo, čo by nemal váš letný šatník postrádať.

Neon colours

Kontrastom k pastelovým farbám sú neónky, žiarivé a vibrujúce odtiene predovšetkým žltej, oranžovej, ružovej či modrej. Perfektne vyzerajú skombinované medzi sebou, alebo v duu s neutrálnymi odtieňmi.

Okrem oblečenia nájdete u Reserved samozrejme aj novú kolekciu plaviek pre tohtoročnú sezónu a s ňou aj nevyhnutné doplnky, ktoré využijeme nielen pri vode – klobúky, šatky, či veľké tašky.

A jedna dobrá správa nakoniec – značka Reserved už spustila výpredajovú vlnu a vy sa tak môžete tešiť na ceny až o 50% nižšie!

Zdroje: www.reserved.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.