Najkrajšie letné šaty 2012

Najkrajšie letné šaty 2012

2. júla 2012, letné šaty, šaty leto, šaty leto 2012, šaty 2012, dámske letné šaty, krátke šaty, dlhé šaty, maxi šaty

Sponzorovanej odkazy:

Teploty sa nebezpečne šplhajú hore, a ak patríte medzi tých, ktorí si takéto počasie užívajú rovnako ako ja, určite sa aj tešíte na to, až vytiahnete zo skrine nejaké tie vzdušné kúsky, v ktorých odhalíte trochu kože a sama si budete pripadať neodolateľne. K takýmto kusom dámskeho šatníka patria bezpochyby letné šaty, o ktorých bude celý dnešný článok. A nebudú to šaty len tak hocijaké, ale tie naj!

A keď hovorím „naj“, tak tým samozrejme myslím tie najkrajšie, nejtrendovejšie a najslušivejšie letné šaty, ktoré vás určite nadchnú a inšpirujú. Šaty to preto nebudú nijak obyčajné, ba naopak.

Tohtoročné trendy hovorili jasne – farby, farby a zase farby. Najväčšími „hitmi“ sú farby pastelové a neónové, už niekoľko rokov vedú farby ako koralová či lososová, ktoré krásne lichotia opálenej pleti. Staviť si môžete aj na rôzne odtiene modrej (všetky odtiene mora sú v lete vítané) a zelené, a to od limetkovej cez mint až ku smaragdovo zelenej a petrolejovej. Nestarnúcou letnou klasikou sú aj šaty biele, ktoré tento rok zdobí krajka či háčkované časti. Čipka je stále populárna, a ak na to máte postavu, pokojne si dovoľte celokrajkované šaty v bielej alebo inej svetlej farbe, ako je žltá či lososová. Na večer môžete zvoliť aj farby trochu tmavšie, ako je napríklad zelená alebo čierna. Okrem výrazných farieb sa nosia aj rôzne potlače a vzory. Veľmi zaujímavé sú stále etno a tribal vzory a potlače, hlavne potom tie aztécke, trochu výraznejšie potom pôsobia geometrické, digitálne či tropické vzory. Pokiaľ si ale ani na jedno nepotrpíte, skúste napríklad rozkošné bodky. Navyše tento rok dosť letia retro 50. rokov.

Letné šaty môžu byť aj dosť zaujímavo riešené, či už sa jedná napríklad len o kanýrek v štýle peplum, alebo rôzne, rafinované prestrihy, priehľadné časti či asymetrický strih. Čo sa asymetria týka, hlavnú úlohu tento rok hrajú hig-low šaty a sukne, teda vpredu krátke vzadu dlhšie. Určite sa nebojte ukázať i ramená v šatách bez ramienok.

Zdroj: www.asos.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Beáta B.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.