Nude odtiene sú stále in! Ako by vám pristala béžová?

Nude odtiene sú stále in! Ako by vám pristala béžová?

1. júla 2012, béžová farba, telová farba, leto 2012, módne farby, topánky na platforme, blúzky, tielka, sandále, baleríny, kraťasy, sukne, módne doplnky, šaty

Sponzorovanej odkazy:

Farbou, ktorá toto leto stopercentne poletí, je béžová alebo ak chcete telová. Jedná sa o farbu, ktorá je tak trochu nevšedná a nepristane len tak každému. Je potrebné ju vychytať a dobre zladiť, či sa pre ňu teda rozhodnete. Rozhodne by som ju neodporúčala ľuďom, ktorí majú veľmi svetlé vlasy a pleť. Béžová či telová na nich potom veľmi ľahko zanikne.

Nejaký ten vršok

V tomto horúcom počasí budete určite potrebovať nejaký vršok, ktorý vám skvele padne a bude príjemný na nosenie. Môže byť potrebný v módnej béžovej alebo telovej farbe. Prečo by nie, že áno? Veľmi svetlá béžová aj telová farba na vašom tričku, blúzke, tunike alebo tielku sa bude skvele kombinovať s vaším telom. V lete, keď chytáme všetky ženy bronz, je naša koža krásne snedá a v týchto svetlých farbách preto skvele vynikne.

Potrebné bude aj spodok

Ak chcete do béžovej alebo telovej farby naozaj ísť, kúpte si aj nejaký pekný spodok. Túto sezónu už nám ostávajú na výber len kraťasky a sukne. Dávajte ale dobrý pozor na to, aby ste to s tými farbami moc neprehnali! Veľmi vhodné by bolo doplniť krásny béžový / telový outfit nejakými doplnkami (opasky, bižutériou, klobúky, šatky, …). K týmto farbám sa podľa môjho názoru bude hodiť módny doplnok ktorejkoľvek inej farby. Béžovátelovou sú dosť poddajné.

Krásne šaty

Ani by ste neverili, ako dokážu byť béžové a telové šaty oslňujúce. Na leto ako stvorené! Tieto šaty budú pre vás určite skvelou investíciou, pretože béžová aj telová farba by sa dali zaradiť medzi konzervatívne, teda šaty budete môcť využiť aj v zime pri plesovej sezóne. Určite vám to v nich bude zakaždým veľmi pristať.

,,Topánky do robotky "

Žiadny skvelý model by sa nezaobišiel bez módnych topánok. Túto sezónu sa budú nosiť lodičky, sandále aj balerínky. Lodičky a sandále predovšetkým na sexy platforme!béžových a telových topánok si ale budete musieť dávať veľký pozor. V lete sa neočakávajú žiadne hrozné búrky, ale keby sa niečo také náhodou prihodilo, svetlá béžová a telová nie je veľmi dobrou farbou pre topánky, v ktorých budete vychádzať von.

Módne doplnky má každý rád

Bez doplnkov sa to jednoducho nezaobídete! Ak sa nechcete do béžovej alebo telovej celá zahaliť, môžete vyskúšať len ľahké doplnky. Pôjdete s módou, ale oblečené môžete byť vo svojich iných obľúbených farbách.

Zdroje: www.polyvore.com www.shopstyle.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, doplnky, kabelky a tašky a topánky, obuv.