Šortky so zvýšeným pásom

Šortky so zvýšeným pásom

10. júla 2012, kraťasy, dámske kraťasy, letné šortky, letné kraťasy, dámske, šortky so zvýšeným pásom, šortky s vysokým pásom

Sponzorovanej odkazy:

Vôbec neviem, prečo a kedy šortky s vysokým pásom vyšli z módy. Vyzerajú skvele skoro na každej postave a hlave sa v nich môžete ohýbať a zohýbať ako chcete, bez obáv, že Vám niekde vylezie spodná bielizeň. Navyše sa vďaka vysokému pásu skracuje trup a predlžujú nohy, čo je veľmi sexy.

Vysokým ženám pristanú šortky končiace nad kolenami. Ak ste cez Vianoce pribrali nejaké to kilo navyše a doteraz sa Vám to nepodarilo zhodiť, využite maskovacie farby ako je olivová, piesková alebo tmavo modrá. Štíhle ženy majú vo výbere voľnú ruku a môžu si dokonca dovoliť aj výraznejšie vzory. V prípade, že máte postavu chlapčenskú, budete z plátených šortiek s vysokým pásom nadšená. Za pomoci zaujímavého opasku krásne zvýrazníte pás a objem, ktorý vznikne okolo bokov, vytvorí siluetu a tvar.

Ak sú šortky so zvýšeným pásom voľnejšie a objemnejšie, oblečte si priliehavejšie tričko, ktoré do nich zastrkáte, ak sú šortky upnuté vyzerá k nim skvele voľnejší top, košele alebo tunika. K šortkám si cez deň môžete obuť sandále alebo balerínky a večer sexy vysoké podpätky. K šortkám so zvýšeným pásom skúšajte aj iné kúsky zo svojho šatníka, iste si vytvoríte svoj ​​originálny outfit, ktorý sadne Vášmu štýlu.

Šortky zviazané v páse

Ide o objemnejšie šortky akoby o dve čísla väčšie a v páse približne o 20 centimetrov širšie, ktoré sú v páse zviazané, čím vzniknú malé volániky okolo dokola. Najobľúbenejšou farbou týchto šortiek sa stali rôzne odtiene hnedej.

Džínsové šortky

Nosia sa džínsové šortky ohnuté, ultra krátke, na jeden gombík alebo dokonca až na šesť gombíkov. Výber farebnej varianty je opäť na Vás, plesňové, batikované, čierne, biele alebo farebné.

Farby

V lete sa oveľa viac ako kvetinové vzory objavujú pastelové a biele farby. Tento rok sú trendy farebné šortky, či už bedrové alebo so zvýšeným pásom. Vyzerajú úplne úžasne v spojení s inými farbami s nimi ladiacimi, outfit potom vyzerá ako rozsypané bonbóniky.

Zdroj: www.net-a-porter.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana A.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.