White out! Alebo oblečte sa do bielej od hlavy až k päte!

White out! Alebo oblečte sa do bielej od hlavy až k päte!

9. júla 2012, biele oblečenie, biele šaty, biele nohavice, biela, biela sukňa

Sponzorovanej odkazy:

Biela farba je farba nevinnosti, ale skrýva toho v sebe aj oveľa viac, predstavuje slobodu, podporuje otvorenosť, úprimnosť a mierumilovnosť. Tak prečo sa do tak pozitívnej farby neobliecť a nepodporiť tak v sebe energiu k životu.

Biela a spodné prádlo

Biele oblečenie je väčšinou priesvitné a spodná bielizeň je pod bielym outfitom veľmi viditeľná. Oveľa viac než biele spodné prádlo by som odporučila spodnú bielizeň v telovej farbe, a oveľa lepšia ako rozkošná čipkovaná bude bielizeň hladká, ktorá nerobí na oblečení nevzhľadné hrbolčeky.

Povery o bielej

Biela farba pridáva kilá

Áno, biela farba nie je príliš lichotivá a mnohokrát dokáže pridať nejaké to kilo navyše, ale ak zvolíte vhodné doplnky a pohráte si s bodycone odtieňmi, výsledok bude úchvatný.

Biela je len pre nevesty

Biela farba je spätá s nevestami, ale ktorá z nás by sa nechcela cítiť ako nevesta aj vo všedný deň. Ak sa oblečiete celé do bielej, určite budete vyzerať omnoho lepšie ako v čiernej, v ktorej vyzeráte ako keď držíte smútok.

Biela farba je príliš kontrastná

Biela farba je vo vzťahu s inými farbami veľmi kontrastná, ale o to nám predsa ide. Vďaka bielej farbe iné farby oveľa viac vyniknú. Naopak ak nechcete, aby biela farba toľko kontrastovala, môžete ju kombinovať so striebornou, šedou alebo krémovou.

Biele šaty mi nepristanú

Vedeli ste, že existuje celý rad odtieňov bielej? Biela farba sa dokonca rozdeľuje do skupín odtieňov studených a teplých. Chladne pôsobí žiarivo biela, mlieková, čerstvo napadnutý sneh alebo biela s našedlým nádychom. K teplým tónom bielej potom patrí prírodná vlna, krémovo alebo ľahko nažltlá biela alebo aj slonovinová. Teraz si podľa svojho tónu pleti môžete vybrať správny odtieň bielej farby, aby aj Vám biele šaty pristali.

Biela farba a doplnky

K bielej farbe sa veľmi hodia zlaté doplnky, pretože na bielom podklade skvele vyniknú, naopak strieborné doplnky sa v bielom podklade stratia.

Zaujímavo vyzerá aj spojenie hnedej s bielou, napríklad hnedý pásik alebo hnedá kožená kabelka.

Vzhľadom k tomu, že biele šaty sú veľmi jednoduché dávajú priestor veľkým a masívnym šperkom.

V prípade, že by ste sa v bielom outifite cítili príliš bielo, doplňte ho krémovou alebo zlato vyšívanou šatkou.

Zdroj: www.asos.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana A.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.