H & M odhalila ďalšiu spoluprácu! Tentoraz sa spojí s avantgardným Maison Martin Margielom

H & M odhalila ďalšiu spoluprácu! Tentoraz sa spojí s avantgardným Maison Martin Margielom

30. júna 2012, Maison Martin Margiela, H & M, H & M spolupráce, Maison Martin Margiela for H & M

Sponzorovanej odkazy:

A je to tu! Ďalšia spolupráca H & M bola oznámená len pred pár hodinami. Potom, čo bola nedávno oznámená spolupráca s módnou riaditeľkou japonského Vogue, výstrednou Annou dello Russo, ktorá 4. októbra predstaví spoločne s H & M svoju kolekciu módnych doplnkov, H & M nelenilo a spojilo svoje sily s ďalším kreatívnym návrhárom. Po štýlovej a farebnej spolupráci s Versace a retro kolekciou Marni, H & M tentoraz vstúpi do sveta avantgardy. K spolupráci totiž prizvala značku Maison Martin Margiela, ktorá je známa svojimi futuristickými a avantgardnými návrhmi.

Maison Martin Margiela je v súčasnosti jedným z najvplyvnejších a najinšpiratív­nejších módnych domov, ale veľa sa o nej nevie. Sám zakladateľ značky, belgický návrhár Martin Margiela, ktorý už však pre módny dom nenavrhuje, je dosť záhadná osobnosť. Nikdy sa nenechal ani odfotiť a aj motívy jeho odchodu zo spoločnosti nie sú doteraz jasné. Teraz kolekcie domu Maison Martin Margiela vznikajú pod rukami tímu bližšie nešpecifikovaných návrhárov, ktorí však ďalej tvoria v ​​duchu vízie zakladateľa značky. Kolekcie sú tak dosť surrealistické, futuristické a veľmi ma tak zaujíma, ako nakoniec spojenie avantgardy a high-street módy dopadne.

Z oficiálneho vyhlásenia značky Maison Martin Margiela je zrejmé nadšenie pre túto spoluprácu a sľubuje aj veľké prekvapenie: "S veľkou radosťou predstavujeme kúsky z dielne Maison Martin Margiela pre H & M, ktoré ponúkajú novú interpretáciu našej vízie. Ústredným bodom našej tvorivosti vždy bola demokratická povaha našej módy a spolupráca s H & M nám umožňuje posunúť túto snahu ešte ďalej. Spojme protikladné svety oboch módnych domov spôsobom, ktorý všetkých prekvapí. "No, nezostáva nič iné, než čakať a prípadne sa tešiť. Kolekcia dámskeho aj pánskeho oblečenia Maison Martin Margiela jeseň / zima 2012 pre H & M bude odhalená 15. novembra a bude k dostaniu v 230 obchodoch po celom svete.

Zatiaľ sa môžete pozrieť na dva krátke teasre.

Čo myslíte, bude mať táto kolekcia u nás úspech, alebo to dopadne ešte väčším fiaskom ako u Marni?

Zdroj: www.hm.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Beáta B.. Článok nájdete v kategórii značky a značkové oblečenie.