Terranova - svieža a hravá letná kolekcia 2012

Terranova - svieža a hravá letná kolekcia 2012

28. júna 2012, Terranova, leto, trendy 2012, letné kolekcie, letné oblečenie

Sponzorovanej odkazy:

MUŽI

Klasikou, ktorá nikdy nestarne, sa stali jednoznačne kockované košele. Terranovaletnej kolekcii vsádza najviac na červenú, modrú a bielu kombináciu farieb. Nezabúdajme tiež na nesmrteľnú džínovinu, ktorá je už pár sezón na vrcholku módneho rebríčka. Košele, džínsy, kraťasy, bundy i tenisky – skrátka všetko je z džínsoviny. Ďalším trendom (a čím ďalej viac obľúbeným motívom) sú tričká potlačené čiernobielymi portrétmi hudobných a filmových legiend, ako napríklad Elvis Presley alebo Marilyn Monroe. Ani však klasika a tzv. Basics nie sú „mimo misu“. Ak príliš neholdujete potlačiam, nápisom alebo vzorom, v obyčajnom tričku v bielej (a svetlých farbách vôbec) alebo červenej farbe budete in kedykoľvek. Krok so sezónnymi trendmi drží aj univerzitný štýl (tzv. College Style), ďalej potom potlač motívu americkej vlajky, veľké nápisy, symbolika svetových metropol (napríklad Tokyo, New York), etno a iné vzory, a prúžky, ktoré poznáme predovšetkým z Preppy štýlu .

Čo sa týka farieb, voľte predovšetkým červenú, modrú, bielu. Ďalej potom teplé piesčité odtiene a kombinujte dohromady čiernu, bielu a šedú.

ŽENY

Máte rada ružovú? Potom práve vašou favoritkou sa stane letná kolekcia od Terranova. Zmrzlinovo ružová farba v kombinácii s čiernou a bielou vyzerá božsky a pôsobí trošku retro dojmom. Veľmi rozverne a „dievčensky“ potom pôsobí v kombinácii s džínsovinou a modrou farbou. Rovnako ako u pánskych letných trendov aj tu platí, že veľké čiernobiele potlače tvárí sú in. Kreslené postavičky a logá rockových skupín z 80. a 90. rokov tiež. Ak ste milovníčkou zvierat, aj tu neprídete skrátka. V letnej kolekcii narazíte na potlač zebry alebo tigra.

„Modrá je dobrá“ – toto heslo moc dobre poznajú aj talianski návrhári pre Terranovu. Zabudnite však na tyrkysovú alebo mentolovú, tu sa stretneme predovšetkým s blankytne modrou, pretože práve taká letná obloha je.

Ďalšími horúcimi favoritmi sú Chino nohavice, basics tričká, mikiny i sukne, college style, etno vzory, veľké nápisy a čísla, topy so strapcami, kvetinové vzory a prúžky.

Tak ako vám nová letná kolekcia Terranova chutí? Veríme, že sa vám páči a príjemne vás navnadí na horúcu letnú dovolenku pri mori.

Zdroje: www.terranovastyle.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Tereza K.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, módni návrhári, pánske oblečenie a značky a značkové oblečenie.