Zara leto 2012

Zara leto 2012

20. júna 2012, Zara oblečenie, Zara leto, Zara kolekcia leto 2012, Zara, jún 2012, lookbook

Sponzorovanej odkazy:

Letná kolekcia Zara je veľmi trendy s mnohými zaujímavými kúskami podporujúcimi módnu fantáziu. Ak španielsku značku už poznáte, iste dobre viete, že v Zara outfite Vás na ulici nikto neprehliadne a navyše sa za Vami ešte otočí.

Lookbook jún 2012

Hurá! Je tu jún, mesiac, v ktorom začína leto. Rukávy aj nohavice sa skracujú a topánky otvárajú a my v šatníku zisťujeme, že sme opäť nedostatočne pripravené na slnečné obdobie. Nevešajte hlavu, teraz je najlepší čas pripraviť sa na horúce letné počasie. Prezrite si júnový Zara lookbook a vyberajte.

V lookbooku pre jún 2012 nájdete kreatívny nápaditý letný štýl, praktické kúsky, ktoré sa dajú ľahko kombinovať, elegantné ženské alebo chlapčenské štýly a hlavne bielu na čomkoľvek, pretože bielo sfarbené odevy a doplnky Vám toto leto nesmú chýbať.

Nechajte v sebe prehovoriť odvážnu módnu stránku Vášho ja a vyskúšajte inovatívne kombinácie nežnej romantiky s drsným rockom v podobe krásnej krajkovej sukne s motorkársku bundou.

Najvýraznejšími farbami kolekcie je biela, čierna a červená. Bielu farbu veľmi pôvabne dopĺňajú vzory, napríklad biele tričko a biely blejzer jednoducho dopĺňajú ľahké bavlnené nohavice s jemným vzorom alebo vzorovaný blejzer. Všimnite si tiež, že biela farba sa dá výrazne dopĺňať ako masívne šperky, ktoré sa nedostávajú do rušivého prostredia, a do stretu napríklad s výrazným vzorom alebo potlačou. Báť sa nemusíte ani jednofarebného outfitu, vysoko žiaduce budete pre opačné pohlavie v červenej košeli a červených nohaviciach.

Kabelky

V kolekcii letných kabeliek Zara nechýbajú elegantné listové kabelky, krásne messengery, sofistikované bowlingové tašky a priestranné nákupky, a to všetko v mnohých pútavých odtieňoch s odvážnymi potlačami.

Kabelku nosíme v strede tela, a preto získava veľkú pozornosť okolia, tak jej výber nezanedbávajte. Dobrá správa je, že pri výbere z kolekcie kabeliek Zara nikdy nesiahnete vedľa, keď si ju teda vezmete k vhodne zodpovedajúcemu outfitu.

Topánky

Jednoduchá, napriek tomu elegantná prehliadka letnej obuvi od sandálok na vysokom podpätku úzkom, širokom, pre väčšie pohodlie na platforme alebo ploché vo francúzskom štýle. V kolekcii samozrejme nechýbajú ani balerínky alebo mnohé ďalšie topánky šnurovacie, nazúvacie alebo s prackou.

Zdroj: www.zara.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana A.. Článok nájdete v kategórii módni návrhári a značky a značkové oblečenie.