Toto nie je žiadna nuda! - Multicolor kabelky

Toto nie je žiadna nuda! - Multicolor kabelky

27. júna 2012, dámske kabelky, priestranné kabelky, lacné kabelky, leto 2012, multicolor kabelky, farebné kabelky, plážové kabelky, kabelky z lyka, rastlinné materiály

Sponzorovanej odkazy:

Túto letnú sezónu sa určite nudiť nebudete! Módni návrhári špecializujúci sa na výrobu krásnych dámskych kabeliek si zmysleli, že toto leto poriadne prefarbite! Takže to znamená, že leto 2012 bude patriť multicolor kabelkám!

Všetky tieto kabelky majú jedno spoločné – zdobia ich minimálne tri rôzne farby. Sú proste mnohofarebné! Tento dizajn má skvelú funkciu. Pôsobí veľmi dobre na našu náladu, ale aj na náladu ostatných. Nad takouto farebnou letnou kabelkou vám nezostáva nič iné ako sa pekne pousmiať a užiť si spoločne s ňou slniečka a rozkvitnutých záhrad.

K letu bezpodmienečne patria krásne kvety, ovocné stromy a naozaj veľmi zelená tráva. Ak chcete splynúť s letom v tomto odvetví, môžete si zaobstarať presne takú kabelku. Keď sa potom s ňou náhodou položíte do trávy, budete mať veľký problém ju nájsť a od okolia rozlíšiť.

Veľmi módne budú tento rok aj kabelky, ktoré vyzerajú ako maľované obrazy. Presnejšie povedané ako moderné umelecké diela. S takouto kabelkou si určite vyhráte a budete terčom nielen jedného pohľadu. Som si stopercentne istá, že s takýmto novým módnym doplnkom si zaručene vyhráte.

K letu tiež patria prázdniny a dovolenky a k nim potom more a pláže. Pri takýchto chvíľach je tiež dôležité myslieť na svoju kabelku. Na dovolenku bude potrebná kabelka o niečo väčšia, aby sa nám do nej stačil vojsť fotoaparát, opaľovacie krémy, slnečné okuliare, kamera a tak ďalej. Kabelka na dovolenky by mala byť aj príjemná na nosenie, teda z príjemného materiálu. Určite nevyberať napodobeniny kože, ktoré vám zbytočne spotia ruky.

In budú toto leto aj farebné kabelky z lyka alebo iných rastlinných materiálov, ktoré si s trochou zručnosti a trpezlivosti môžete vyrobiť aj sama doma. Tieto kabelky sú tak trochu v retro štýle, ktorý je samozrejme tiež in. Lykové farebné kabelky si určite obľúbite, pretože sú veľmi roztomilé a dobre sa nosia. Sú ľahučké a väčšinou aj dosť priestranné. A dobrá správa nakoniec! V porovnaní s inými multicolor kabelkami sú tiež veľmi lacné.

Zdroje: www.polyvore.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii kabelky a tašky.