Letné šaty - bez tých by to v lete nešlo! Aké si vyberiete vy?

Letné šaty - bez tých by to v lete nešlo! Aké si vyberiete vy?

24. júna 2012, letné šaty, šaty, puzdrové šaty, maxi šaty, mini šaty, H & M, Lindex. Orsay, Pull & Bear, trendy šaty, šaty 2012, farebné šaty, leto 2012, trendy

Sponzorovanej odkazy:

Ťažko hľadať na leto pohodlnejší kúsok oblečenia, ako sú práve šaty. Pohodlné, vzdušné, nemusíte si lámať hlavu s kombinovaním ako v prípade sukne, stačí k nim jednoducho obuť žabky, balerínky, alebo ak chcete podpätky a budete vyzerať skvele. Ďalšou výhodou je, že obchody sú nimi v tomto období doslova prepchaté a výber je tak takmer neobmedzený. Vybrať si podľa svojho gusta môžete napríklad v obchodoch H & M, Lindex, Orsay alebo Pull & Bear, na ktorých ponuku letných šiat sa dnes pozrieme!

Šaty na všetky príležitosti u H & M

V lete využijeme nielen ľahké a jednoduché plážové šaty, ale aj elegantnejšie kúsky na večernú návštevu baru či diskotéky, alebo napríklad na svadbu. A na to švédska značka H & M samozrejme myslela. Do svojej kolekcie zahrnula maxi i mini šaty zo vzdušných materiálov a vo výrazných farbách, v ktorých sa už pri pohľade vidíme na slnečnej pláži, ale aj čipkované, šifónové alebo puzdrové šaty v elegantnejšom prevedení. Nechýba ani peplum trend alebo kvetinová klasika.

Prúžkovaný Lindex

Jedným z najvýraznejších trendov v letnej kolekcii šiat Lindex sú prúžky. Sú tohtoročným hitom, a tak vlastne nie je divu, že sa v kolekcii objavujú v mnohých variantách – v námorníckom štýle, ako široké pruhy alebo tenké prúžky v zaujímavých farebných kombináciách. Ak prúžkom zrovna neholdujete, možno vás potešia aj ďalšie vzory, ktoré kolekcia ponúka, ako napríklad kocky, alebo aj veľa jednofarebných šiat. U značky Lindex určite oceníte aj ceny, ktoré u šiat začínajú už na 14,99 eur!

Orsay vsádza na jednoduchosť

Zatiaľ čo väčšina ostatných značiek sa nechala zlákať výraznými potlačami, Orsay vsadilo na jednoduchosť. Rozhodne to nebol zlý ťah, šaty v jednofarebnom prevedení, väčšinou v pastelových a svetlých farbách, vyzerajú jemne, žensky a sú nadčasové. Vďaka zdobeniu v podobe mašličiek, pásikov alebo kanýrky navyše nepôsobia v žiadnom prípade nudne!

Boho štýl aj retro u Pull & Bear

U španielskej značky Pull & Bear sme zvyknutí na mladistvý, jemný a dievčenský štýl s prímesou Boho štýlu a v letnej kolekcii sa k tomu všetkému navyše pridal nádych retra. Prevládajú svetlé farby, ako biela a broskyňová, ale veľa šiat je množno trochu prekvapivo aj v čiernom odtieni. Ďalej si môžeme všimnúť často sa opakujúcej kvetinovej potlače a tiež retro bodiek a prúžkov. Šaty sú väčšinou voľné a krátke, čo je pre teplé dni úplne ideálne.

Zdroje: www.hm.com , www.lindex.com , www.orsay.com , www.pullandbear.com , Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.