Zamerané na trendy letné kraťasy 2012

Zamerané na trendy letné kraťasy 2012

23. júna 2012, zvierací motív, šortky, dámske šortky, dámske kraťasy, letné šortky, letné kraťasy, džínsové kraťasy, džínsové šortky, kraťasy, kraťasky, vzorované, džínsové, kvetinové, etno, crochet, háčkované

Sponzorovanej odkazy:

Leto nám už klope na dvere, slnko nám svieti, vtáci spievajú a teploty sú priaznivé. Už ste premýšľali, aké kraťasy si na novú letnú sezónu zaobstaráte? Dáme vám pár tipov. Vracia sa k nám móda deväťdesiatych rokov a spolu s ňou vysoké pásy. To iste mnohé z vás ocenia, pretože vyšší pás schová aj nejaký ten malý faldík. Out však nie sú ani bedrové kraťasky. Nebojte sa odhaliť svoje stehná, kraťasy v dĺžke nad kolená sa toto leto nenosia. Žeravými trendmi sú džínsové a háčkované kraťasky. Čo sa farieb a vzorov týka, voľte veselé farbičky, kvetinové potlače, etno výšivky a vzory a ak máte v obľube batiku – hurá do nej. Obzvlášť batikovaná džínsovina je teraz veľmi in.

Džínsové KRAŤASY

Budú sa nosiť vždy akurát v trošku inom „kabátiku“, nikdy nevyjdú z módy. Tmavá alebo svetlá džínsovina, to je jedno. Oblečte pokojne aj farebnú alebo už vyššie spomínanú batikovanú. Mierne rozstrapkané lemy nohavíc pôsobia rebelsky a nedbalo ležérne a pritom veľmi trendovo. Kraťasky zdobené cvočkami získavajú čoraz viac na popularite, známky punku totiž z módy už nikdy nevymiznú vďaka Vivienne Westwood. Každá z nás si určite nájde svojich favoritov.

HÁČKOVANÉ KRAŤASY

Úplne nový trend zo západu. Nosí sa všetko – topy, kraťasy, sukne, šaty aj svetre. Háčkované kraťasy pôsobia veľmi elegantne a žensky, sú nežné a dievčenské. Motív malých háčkovaných kvietkov je najviac in (veľké oká sa na kraťaskách príliš nenosia). Ktoré sa páčia vám?

VZOROVANÉ KRAŤASY

Ste romantička telom i dušou? Potom vás bezpochyby nadchne kvetovaná potlač – drobné kvietky, veľké kvety, puky, vzory listov. Skrátka ďalší nesmrteľný trend. Etno nám už od jesene vyráža dych – toľko prekrásnych výšiviek, motívov a vzorov. Celá etno móda je veľmi hravá, slobodná a osobitá. Zvieracie motívy stále nie sú out a ešte dlho nebudú. Takmer každá z nás vlastní aspoň jeden kúsok oblečenia s motívom leoparda, zebry alebo žirafy, a ak tomu tak nie je – zamierte čo najskôr do obchodu.

JEDNOFAREBNÉ LÁTKOVÉ KRAŤASY

Nosia sa skôr voľnejšie strihy a vyšší pás. Na zadné vrecká u týchto kraťasov narazíte zriedka. Dôležitá je hladkosť, jednoduchosť, elegancia. Materiály sú vzdušnejšie, príjemnejšie – stretnete sa tu často s hodvábom a ľahučkým ľanom. Využijete ich skvele pri spoločenských udalostiach.

Zdroje: www.nastygal.com , Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Tereza K.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.