Ideálne na leto! - Kombinácia modrej a bielej

Ideálne na leto! - Kombinácia modrej a bielej

16. júna 2012, šperky, námornícky štýl, modrá a biela, modrobiela, jar / leto 2012, šaty, šortky, rifľovina, topánky

Sponzorovanej odkazy:

Na svete existuje toľko farieb, ktoré k sebe skvele ladia a dajú sa bezchybne kombinovať. Zoberme si napríklad notoricky známu bielu s čiernou. S týmito jednotlivými farbami sa potom najlepšie kombinujú aj farby ostatné. Tmavšie farby s bielou a svetlejšie s čiernou. Veľmi lahodiace oku sú potom námornícka modrá a biela, ktoré sa, trúfam si povedať, objavujú po čiernej s bielou asi najčastejšie.

Tričká, tielka, košele, …

Spojenie modrej a bielej farby bude tento rok v lete veľmi v kurze, teda si nesmieme zabudnúť zaobstarať nejaký ten pekný modrobiely vršok. Vyberať budete môcť zo všetkých druhov zvrškov od košieľ až po ľahké tielka. Môžu byť kockované, prúžkované alebo doplnené inými vzormi a obrázkami. Dôležitá je predovšetkým súhra vašej modrotlače.

Kraťasy a kraťasky

Šortky sú neskutočným hitom! Mnohým ženám sa nosia lepšie ako krátke sukienky, a preto sú pre nich väčšinou tou jedinou alternatívou. Pre všetky, ktoré máte rady sexy kraťasky, tu mám pár skvelých v zostave modrej a bielej. Určite už sme si všetky všimli, že tento rok ovláda svet módy rifľovina, a preto modrobiele kraťasky budú predovšetkým z nej. Proste nádhera!

Šaty

Leto bez šiat si snáď nevie predstaviť žiadna žena. Šaty k letu bezpodmienečne patria, tak ako parádna dvojica modrá a biela. Jar a leto krásne kvitnú a voňajú, a preto aj šaty pre túto sezónu obsahujú kvetinové vzory. V modrobielych šatách si občas budete možno pripadať ako cibulákový džbánok.

Topánky

Na topánočky sa rozhodne nesmie zabudnúť. Na nich ulietáva každá žena, v každom veku, v každej sezóne. Topánky v kombinácii bielej a modrej sú veľmi dievčenské a pekné.

Doplnky

Doplnky patria ku každému modelu. Ak sa vám práve modrá s bielou nepozdáva, môžete skúsiť aspoň modrobiele módne doplnky, aby ste túto sezónu neboli úplne pozadu. Nevyhnutne potrebnými doplnkami sú pokrývky hlavy, slnečné okuliare, opasky, šatky, …

Šperky

To je to, čo lahodí môjmu oku. Šperky! Modré kamene zasadené do strieborných prsteňov alebo náušníc vyzerajú jednoducho skvostne. Modrobiele šperky budú pre vás skutočne skvelou investíciou, pretože ich určite nevyužijete len toto leto.

Námornícky štýl

Ak sa povie modrá a biela, každému sa hneď vybavia námorníci a pruhované oblečenie. Tento námornícky štýl oblečenia bol už toľkokrát obmývaný a verte alebo nie, je stále stále v kurze. Prúžkovaným modrobielym oblečením určite tento rok nič nepokazíte. Ba naopak! Len si prilepšíte.

Zdroje: www.polyvore.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, doplnky, slnečné okuliare, šperky a hodinky a topánky, obuv.