Maxi listové kabelky sú stále in!

Maxi listové kabelky sú stále in!

14. júna 2012, veľké listové kabelky, kabelky, dámske kabelky, luxusné kabelky, kabelky 2012, maxi listové kabelky

Sponzorovanej odkazy:

Rovnako ako väčšina žien, aj vy si iste nedokážete predstaviť svet bez kabeliek a verím, že ich určite niekoľko druhov a farieb doma máte. Rovnako ako si mnohokrát prehliadate skriňu a vzdycháte, že nemáte čo na seba, rovnako tak koľkokrát stojíte pred hromadou kabeliek a nemôžete vybrať tú, ktorá by ladila s vašou náladou a hlavne outfitom. V tom prípade Vás určite uchvátia maxi listové kabelky.

Praktické a elegantné

Malé listové kabelky všetky veľmi dobre poznáme z plesov a večerných párty akcií, sú prispôsobené k večernému noseniu, kdežto veľké listové kabelky sú naopak určené na denné nosenie. Maxi listové kabelky sú elegantné a praktické, zmestia sa do nich všetky potrebné veci, peňaženka, doklady, mobil, kľúče, slnečné okuliare a ďalšie drobnosti. Niektoré majú rukoväť, ale väčšinou sú bez rukoväte, aby sa dala pohodlne nosiť v podpazuší alebo v ruke na boku.

Veľa farieb a vzorov

Maxi lístoček je tento rok na jar, aj v prichádzajúcim lete 2012, najobľúbenejším trendom. Na trh prichádza mnoho rozmanitých farebných variánt, a to v neónových farbách. Výnimkou nie sú ani potlače plážové, geometrické, africké, indické alebo zvieracie vzory. Z materiálového prevedenia sa môžete stretnúť s kožou, koženkou, lakovaným povrchom alebo i plastom.

Elegancia aj ležérnosť

Aj veľký lístoček si ponechal vo svojej podstate elegantnosť, a preto sa hodí k elegantným a trendy outfitom. Ak sa však vyžívate v ležérnej móde, ani vy sa nemusíte maxi listových kabeliek vzdávať, pretože návrhári pamätali aj na Vás. Farebné, batikované alebo potlačené maxi listové kabelky si môžete vziať k džínsovým šortkám, džínsovej sukni a voľnému topu.

Maxi lístoček si môžete vziať aj k džínsom s tunikou, skvele vyzerajú s maxi šatami alebo legínami a dlhými kardiganmi. Okrem toho sa hodia aj k elegantným šatám v bielej, čiernej, ale aj farebnej variante a samozrejme tiež k trenčkotu. Farebný lístoček si môžete vziať k farebnému outfitu, napríklad oranžový maxi lístoček, ružový top a modré nohavice – krása.

Zdroj: www.asos.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana A. Článok nájdete v kategórii kabelky a tašky.