Promod leto - francúzsky šarm nadosah

Promod leto - francúzsky šarm nadosah

13. júna 2012, Promod leto, dámske oblečenie leto, oblečenie v pastelových farbách, kolekcia Promod leto

Sponzorovanej odkazy:

Značka Promod sa venuje elegantnému designu dámskeho oblečenia a doplnkov, ktorý je cenovo dostupný. Jednotlivé položky sú veľmi často aktualizované a na trh je uvádzaná široká škála nadčasových odevov. Pochopiteľne každá sezóna prináša svoje trendy a Promod na nich nezabúda. Avšak cieľom značky je vytvárať také oblečenie, aby si v ňom každý našiel svoj vlastný štýl, ktorý ho bude už na diaľku signalizovať.

Letné oblečenie Promod určite zaujme nejednu ženu. Kolekcia v sebe nesie mnoho typov a strihov jednotlivých odevov a farebne sa nevymedzuje len na trendy farby. V predajniach zakúpime aj jednoduché biele tričká, tielka alebo bavlnené nohavice. Aj keď neóny a pastelové farby samozrejme nesmú chýbať. Letná kolekcia ich ponúka v nádychových tónoch, nie sú príliš výrazné, ale ani prehliadnuteľné. Oblečenie v pastelových farbách je navyše na pohľad veľmi svieže a dodáva šmrnc.

Šatky nielen okolo krku

Veľkým trendom sezóny je viazanie väčších šatiek ako topu. Tiež sa objavujú topíky, ktoré zámerne vyzerajú ako uviazaná šatka. Aj Promod ponúka svojim zákazníkom tento originálny trend.

Kto si na šatky príliš nepotrpí, zvolí možno radšej farebnú tuniku, ktorá by napokon nemala v letnom šatníku chýbať.

Promod sukňa na leto

Typov sukní nájdeme v obchodoch Promod hneď niekoľko. Sú to v prvom rade „áčkové“ strihy vo výraznom farebnom prevedení. Jedná sa o strih, ktorý si vždy bude držať miesto v módnom svete a jeho kúpou sa nedá v podstate nič pokaziť.

Snáď každý z nás si všimol návrat sukní dlhých alebo „polodlhých.“ Módne domy sú priamo v záplavách netradičných sukní, ktoré sú vpredu kratšie a vzadu dlhšie.

Avšak takáto asymetria sa teraz nosí. Rovnako strihané možno kúpiť v Promod aj šaty, tričká alebo tielka. Šaty Promod sú na leto originálne, ale nijako nepreplácané. Vyzerajú komfortne a vzdušne.

Zdroj: www.promod.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie a značky a značkové oblečenie.