Farebné šortky sú hitom letnej sezóny

Farebné šortky sú hitom letnej sezóny

11. júna 2012, H & M, farebné šortky, letné šortky, džínsové šortky, bavlnené šortky, originálne šortky, Orsay, Promod, Tally Weijl

Sponzorovanej odkazy:

Za jeden z fashion trendov by sa tento rok dali považovať farebné šortky a nohavice. Návrat denim módy je sám o sebe veľkolepý a džínsovina opäť slávi úspechy vo všetkých smeroch. Rovnako tak ale obľúbenosť bavlnených nohavíc a kraťasov štýle chinos dosahuje hviezdnych úspechov. V kombinácii s výrazným farebným prevedením sa tak zrodil ďalší nevšedný fashion trend, a to hneď v dvoch variantách v prevedení materiálu. Na jednej strane stoja šortky džínsové a na druhej bavlnené. Niektoré kolekcie sú v duchu etno, inšpirované duchom festivalovej módy a nechávajú zámerne farby vyblednuté či zdanlivo ošúchané. Šortky tak dostávajú rebelský look a s rovnako rebelsky vyzerajúcim topom môžu vytvoriť ležérny letný outfit.

Na farebné šortky sa zamerali aj všetky známe módne reťazce, ktoré ich ponúkajú za veľmi priaznivé ceny. Pozrieme sa na šortky Tally Weijl, Promod, Orsay a H & M.

Šortky H & M – ozdobia šatník

Značka H & M vytvára módne kolekcie na vysokej úrovni s ohľadom na finančné možnosti širokej verejnosti. Jednotlivé kúsky sú stále viac originálne a podliehajú aktuálnym módnym trendom. A tak šortky H & M v kolekcii pre leto 2012 nie sú len džínsové alebo jednoduché bavlnené. Návrhári si pohrali so strihmi a vytvorili tak jedinečné šortky, ktoré zaujmú vysokým pásom, schovaným postranným zipsom alebo zvolenou potlačou a materiálom.

Jednoduché šortky značky Promod

Promod sa síce drží farebných trendov, ale vo svojich kolekciách dáva prednosť jednoduchosti. To je zrejmé aj u šortiek Promod pre letnú sezónu 2012. Niektoré majú ľahko nabrané vrecká alebo sú vytvorené tak, aby ich bolo možné vyhrnúť. Ale okrem týchto detailov a pestrých farieb žiadne výraznejšie prvky neobjavíme. Preto kto zháňa letné šortky pre ľahké kombinovanie a pohodlné nosenie – hurá do Promod.

Mladistvé šortky Tally Weijl

Značka Tally Weijl tvorí kolekcie hlavne pre mladšiu populáciu. Aj letná kolekcia je veľmi farebná a originálna. Šortky majú veľmi krátke strihy pod zadoček a kombinujú sa s krikľavými vzormi. A prečo nie, veď duša mladosti hrá všetkými farbami.

Šortky na dovolenku od Orsay

Džínsové šortky všetkých farieb, bavlnené šortky so vzormi i jednofarebné. Orsay ponúka široký výber jednoduchých štýlov, farieb a nanomateriálov. Ak hľadáte univerzálne šortky k moru, zakúpite tu šortky z ľahkej džínsoviny na bežné nosenie a vzdušné bavlnené šortky na pláž.

Ak si i z tak pomerne veľkej ponuky nevyberiete, nezúfajte. Stačí poupraviť staré džínsy, nabatikovat ich, prestrihnúť niekoľko dierok a festival look je na svete.

Zdroj: www.store.orsay.com , www.hm.com , www.tally-weijl.com , www.promod.com , Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.