Hravé plavky Lindex - buďte hviezdou pláže

Hravé plavky Lindex - buďte hviezdou pláže

12. júna 2012, lacné plavky, bikiny, plavky 2012, dámske plavky, plavky Lindex, plavky s potlačou, elegantné plavky

Sponzorovanej odkazy:

Snáď každá žena s príchodom leta začne riešiť prevetranie šatníka, pričom sa takmer zakaždým stane, že je nevyhnutné zaobstarať si nové plavky. Či už je to spôsobené krutou zimou, pred ktorou sme sa ozbrojili nechcenými tukovými zásobami alebo túžbou po najnovších trendoch. Ak sa chystáme na dovolenku, je vhodné zaobstarať si celý plážový outfit. Ušetrí to následne čas, ktorý venujeme pozeraniu do poloprázdnej prázdninovej skrine. Lindex ponúka mnoho variánt plaviek i plážového oblečenia. Poďme si pozrieť aktuálnu letnú ponuku značky Lindex.

Namiešajte si svoj plážový koktail

Variácia strihov, vzorov a farieb je natoľko veľká, že Lindex umožňuje ich kombinácie podľa predstáv zákazníka. Vyberiete si podprsenku s košíčkami alebo s viazaním za krk, nohavičky alebo tangá a vzájomne pomiešajte materiály, farby a rôzne vzory. Vlastný plážový koktail z plaviek tak priamo láka k ochutnaniu. Ak sa nechcete zdržovať zdĺhavým vyberaním v obchode, môžete si ľahko vyskúšať rôzne kombinácie na oficiálnych internetových stránkach.

Palm spring – inšpirácia Hawaia

Kolekcia plaviek s názvom Palm spring sa necháva inšpirovať Havajom, čo je zrejmé aj z použitých vzorov. Zároveň z nej srší svieži duch leta a priamo láka k prechádzke po pláži. Skúste skombinovať vzory a farby, ktoré k sebe zdanlivo nejdú, možno sa Vám podarí vytvoriť originálne plavky.

Decentná kolekcia Neo Ethno

Plavky v neutrálnych farbách a so zvieracou potlačou – to je kolekcia Neo Ethno značky Lindex. Hľadáte zaujímavé plavky, ale nechcete byť príliš nápadní? Potom je táto kolekcia tým pravým.

Romantické plavky Isola Bella

Najviac ma zaujala romantická kolekcia nazvaná Isola Bella. Nájdeme v nej síce tiež výraznejšie potlače, ale celkový look je veľmi jemný. Naviac obsahuje i jednofarebné elegantné plavky.

Oblečenie a doplnky na pláž

Už v úvode som predznamenala možnosť, zakúpiť si už vopred celý outfit na pláž. Niekto si vystačí s pohodlnou košeľou alebo s šatkou, iní preferujú šaty či voľné overaly.

Opomenúť nemožno ani vhodne zvolenú tašku, do ktorej sa vojde všetko, čo je potrebné mať so sebou. Farebná tunika navyše poslúži aj ako ideálny kúsok nielen k plavkám, ale i k bielym nohaviciam alebo šortkám.

Nemenej dôležitým prvkom je obuv. Ideálne sú žabky, ploché papuče alebo sandále. Nezabudnite sa poobzerať po slnečných okuliaroch a prípadne decentnom ozdobnom šperku.

Zdroj: www.lindex.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie a plavky.