Ploché sandále - to najlepšie pre horúce letné dni!

Ploché sandále - to najlepšie pre horúce letné dni!

9. júna 2012, letné topánky, dámske topánky, dámske topánky leto 2012, sandále bez podpätku, topánky bez podpätku, ploché sandále, páskové sandále, letné sandále, dámske letné sandále

Sponzorovanej odkazy:

Tohtoročné trendy prinášajú nekonečné možnosti rôznych štýlov a platí to aj pri obuvi. Na jednej strane sú považované za veľký hit platformy a na strane druhej sa objavuje stále viac modelov plochých sandálov.

Dámske sandálky majú veľmi často aspoň mierne vyvýšenú časť podrážky v oblasti päty, jedná sa o akýsi mini podpätok. Niekedy nie je ani na väčšiu vzdialenosť dobre rozpoznať. Takéto sandále sa vyrábajú už dlho a nejedná sa ani tak o trend, ale o vytvorenie praktickej a funkčnej topánky. Pevnejšia podrážka, a to najmä v oblasti päty sa neopotrebuje tak rýchlo.

Dnes už majú návrhári k dispozícii veľmi kvalitné materiály, a tak si môžu dovoliť viac experimentovať. Jar / leto 2012 prináša vo svojej ponuke ploché sandále v zaujímavých prevedeniach. Avšak už niekoľkú sezónu patria medzi veľmi obľúbené sandálky „za jeden prst.“

Stále platí, že menej je niekedy viac

plochých sandálok často pozorujeme prvky minimalizmu. Úzka podrážka je k nohe pripevnená len niekoľkých nenápadnými páskami, ktoré nie sú ani farebne odlišné, ani ich nezdobí výrazný detail. Takýchto typov nájdete tento rok na predajných pultoch naozaj veľké množstvo. Ocenia je najmä milovníci jednoduchého štýlu a tí, čo preferujú „jedny topánky ku všetkému.“

Veľmi obľúbené, a na nohe zaujímavé, sú sandále s uchytením za palec. Vytvoria originálny prvok outfitu, bez toho, aby bolo nevyhnutné, zložito kombinovať oblečenie a doplnky.

Sandále alebo žabky?

S minimalizmom súvisí využitie malého množstva materiálu a mnohé sandále už sú tak na pomedzí nemenej obľúbených žabiek. Stačila by odstrániť jedna páska a zo sandálok by sa ľahko stali žabky.

Originálne ploché sandále

Tohtoročné trendy naozaj uprednostňujú viac štýlov. Jednoduché ploché sandále síce budú vykukovať zo všetkých výkladných skríň, ale príjemnú konkurenciou im budú originálne a dizajnovo prepracované ploché sandále. Mnohokrát sa jedná iba o detail, ozdobu, kombináciu farieb, zaujímavé štýlové prevedenie.

Ploché sandále určite nájdu miesto vo vašom botníku. Vyzerajú štýlovo a v horúcich letných dňoch umožní pokožke nôh dýchať. Len sa vyvarujte dlhším túram, aby sa zbytočne tenká podrážka sandálok neničila.

Zdroj: www.polyvore.com . www.asos.com , Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii topánky, obuv.