Prekvapí Vás! Kolekcia Orsay leto 2012

Prekvapí Vás! Kolekcia Orsay leto 2012

6. júna 2012, Orsay oblečenie, dámske oblečenie, šaty, letné šaty, Orsay leto, Orsay leto 2012, letná kolekcia Orsay

Sponzorovanej odkazy:

Čím nás ešte môže značka Orsay prekvapiť? Kolekcia vždy prináša vánok elegancie a nesie sa v tóne trendy farieb. Vždy sa v predajniach Orsay nájde spoločenské sako, nohavice i šaty. Kolekcia leto 2012 v sebe nesie niečo nové a živelné. Nájdeme trendy kúsky ako sú voľnejšie tričká alebo farebné nohavice (džínsy i bavlnené). Nájdeme aj klasické košele a ľahké svetríky v jemných farebných odtieňoch. Ale určite nás upútajú výrazné kúsky s modernými strihmi, ktoré kolekcia Orsay leto 2012 ponúka.

Limitovaná kolekcia Dolce Vita

Už samotný názov kolekcie pôsobí ľahko a zároveň v nás evokuje niečo veľmi moderné a dizajnovo prepracované. Presne taká kolekcia Dolce Vita je. Ponúka oblečenie s kvetinovými potlačami, zameriava sa na zvodnú červenú farbu a vo svojom slogane hlása, že život je sladký.

Tropical Freshness – kúzlo raja

Farebná a divoká kolekcia Tropical Freshness prináša predovšetkým veľa voľných strihov – dlhé šaty aj sukne v tropických farbách. Odtiene zelenej aj žltej si pohrávajú s konečným výzorom daného kúsku. Ak sa chystáte na dovolenku a váhate, do akého obchodu zájsť, určite sa v Orsay porozhliadnite.

Ležérne City looks

V kolekcii Orsay nesmie chýbať decentná rada, ktorá ponúkne voľnočasovú aj „kancelársku“ módu. Jednoduché kostýmy a najmä veľmi nenápadné farebné stvárnenie poteší tých, ktorí si na módne výstrelky nepotrpia. Zároveň prináša klasické basic tričká, a tie majú jednu veľkú výhodu – hodia sa takmer k všetkému.

Originálne blúzky Orsay

Na záver sa ešte pozrieme na veľmi originálne blúzky, ktoré sa tento rok značke Orsay naozaj vydarili. Veľké spektrum materiálov a tiež zaujímavých strihov oživí ľahko Váš outfit.

Či už navštevujete obchody Orsay pravidelne alebo len zriedka, letnú kolekciu si nenechajte ujsť. Ponúka tak pestrú škálu odevov a doplnkov, že si ľahko vyberie takmer každý.

Zdroj: www.store.orsay.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.