Baleríny, čo hrajú farbami

Baleríny, čo hrajú farbami

1. júna 2012, topánky jar 2012, dámske topánky, balerínky, Baťa, Deichmann, Tamaris

Sponzorovanej odkazy:

Ak ste doteraz považovali balerínky za nudné topánky, je na čase, aby ste zmenili názor. Ploché topánky môžu na ženách vyzerať rovnako moderne a sofistikovane ako topánky s podpätkami. Navyše poskytujú Vašim nohám o niečo väčší komfort a lepšie sa v nich behá po nákupoch.

Kožené balerínky

Kožené balerínky v čiernej alebo hnedej farbe sú naprostým základom. Ich vyššia cena v sebe skrýva kvalitu a trvanlivosť, preto sa nezdráhajte investovať do nich vyššiu sumu peňazí. Vnútorná časť je veľakrát anatomicky tvarovaná, takže čiastočne nahrádza nízky podpätok, a tak neničí klenbu nohy.

Baťa

Farebné lakované balerínky

Opäť sa k nám vracajú farebné lakované balerínky, ktoré vyzerajú skvelo, a navyše je ich údržba veľmi jednoduchá. Určite sa Vám budú hodiť, keď vonku zaprší, pretože neprepustia vodu a určite vyzerajú elegantnejšie než gumovky. Farebné lakované balerínky vyzerajú tak sladko, naozaj pripomínajú malé bonbóniky.

Úžasným kompromisom je spojenie oboch materiálov. Vzniknú tak balerínky v oxfordskom prevedení.

Farebné semišové balerínky

Jar hrá všetkými farbami, a preto aj vy sa nebojte povoliť uzdu svojej fantázii a obujte sa do farebných balerínok. Ak sú pre Vás lakované balerínky príliš žiarivé, vyskúšajte matné semišové balerínky sfarbené do rozmanitých farieb dúhy. Ak sa bojíte, že Vás zastihne jarný dážď, môžete sa naň pripraviť tak, že nastriekate povrch obuvi ochranným vodeodolným sprejom.

Deichmann

Farebné látkové balerínky

Farebné látkové balerínky Vám síce dlho nevydržia, ale tento rok sú horúcou novinkou. Tak ak by budúci rok už neboli zaradené medzi letné trendy, nebudú Vám zbytočne ležať v botníku.

Tvary

Tvar balerínok je len na Vás, nosia sa špicaté aj zaguľatené. Balerínky s guľatou špičkou sú pohodlnejšie, ale špicatý tvar zas predlžuje nohy. Skrátka si medzi nimi vyberte tie, ktoré sa Vám budú najviac páčiť.

Tamaris

Pozor!

Každodenné nosenie má nežiaduci vplyv na nohy a ich klenbu. Preto bude vhodné striedať ich s topánkami na podpätku. S výškou podpätku to ale tiež nepreháňajte.

Zdroj: http://www.bata.cz/ http://www.deichmann.com http://www.tamaris.de

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana A.. Článok nájdete v kategórii topánky, obuv.