Kvalita a jedinečnosť! - Adidas topánky

Kvalita a jedinečnosť! - Adidas topánky

30. mája 2012, športová obuv, vychádzková obuv, adidas topánky, pánske adidas, dámske adidas, plátená obuv, členková obuv, adidas superstar, Nike, Puma, tenisky

Sponzorovanej odkazy:

Všade známe a všetkými toľko obľúbené, to sú adidas topánky! Topánky pre úplne každého – pre deti, ženy i mužov všetkých vekových kategórií, pre športovcov i leňochov. Nie je tomu len tak, že nadchli celý svet! Vyberať môžete zo všetkých druhov obuvi pre všetky ročné obdobia. Najobľúbenejšie sú však skvelé tenisky od adidas.

Pánske adidas

Topánky adidas si môže zaobstarať naozaj každý. Páni si môžu predovšetkým vyberať zo skvelých tenisiek, ktoré sa hodia ako na športovanie, tak aj na vychádzkovú chôdzu len tak po meste. Majú skvelý šmrnc a vo svojich nových kolekciách si často radi pohrávajú s pestrými farbami, kedy sa potom môže zdať, že sú určené pre dámy, ale nie je tomu tak! Dalo by sa povedať, že adidas schválne núti muža trochu experimentovať. A nesmiem zabudnúť ani na to, že adidas je predovšetkým športová futbalová značka, a preto musím medzi pánske adidas topánky zaradiť aj veľmi kvalitné kopačky alebo turfy.

Dámske adidas

Dámske adidas topánky sú trochu rozmanitejšie. Veľmi obľúbená je v poslednej dobe plátená obuv, ktorú ja s obľubou nazývam „šupka“. A takéto šupky zaradil do svojich dámskych kolekcií aj adidas. Sú tiež veľmi pestrofarebné a veľmi dievčenské. Ďalej sú to potom tiež dámske tenisky a na leto potom aj žabky, sandále alebo šľapky. Veľmi lákavé. Je len na vás, či dávate prednosť iným konkurenčným značkám, akými sú napríklad Nike alebo Puma, alebo to skúsite s adidas.

Členkové adidas

Veľmi moderná, slušivá, pohodlná a skvelo vyzerajúca je už pár rokov členková obuv, na ktorú sa značka adidas tiež špecializuje. Môžete si vyberať z členkových adidas v štýle tenisiek alebo plátených topánok. To už záleží len na vás. Kotníkové adidas pôsobia veľmi uličnícky a trúfam si povedať, že sa hodia skôr pre mladšie ročníky.

Adidas superstar

Predovšetkým adidas superstar sú známe po celom svete vďaka svojmu kvalitnému spracovaniu a jedinečnému dizajnu. Tento model adidas topánok patrí medzi klasiku a vyšiel už v roku 1969. Už vtedy sa stali adidas superstar špičkou trhu, a tak to vydržalo až dodnes. Len niekomu ale práve toto môže liezť na nervy, pretože v Slovenskej republike nie je až taký výber, čo sa týka módy, ako v iných krajinách, a preto sú mnohokrát adidas superstar to jediné, čo môžeme v obchodoch nájsť. To však neplatí o shope queens , kde, ako vidíte na fotografiách, je výber oveľa širší.

Zdroje: www.adidas-shop.cz www.queens.cz www.polyvore.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii módni návrhári a topánky, obuv.