Leto si žiada kabelky v žiarivých farbách

Leto si žiada kabelky v žiarivých farbách

31. mája 2012, žiarivé farby, neónové farby, elektricky modrá, kabelky

Sponzorovanej odkazy:

Dajte si ruku na srdce, aj vy sami musíte uznať, že kabeliek nie je nikdy dosť. Každá správna žena by vo svojej zbierke síce mala mať univerzálne kúsky v neutrálnych farbách, ktoré sa hodia k väčšine vecí, avšak vlastniť len tie spomínané môže byť poriadna nuda. Áno, čistobiele outfity sú in a čierna je úplne nenahraditeľná, nepôsobia ale trošku smutne? K letu patria farby, preto rozšírte svoju zbierku a vpustite ich do vášho šatníka!

Neónová

Určite ste si všimli, že tento rok leto fandí farbám vo veselých odtieňoch zvýrazňovačov. Ak ste vášnivé nasledovníčky každého trendu, pár kúskov vám určite nesmie chýbať. Čo tak veselá neónová kabelka? Svietivo ružová, zelená, oranžová, žltá … je len na vás, ktorú si vyberiete. Jedným si môžete byť istá, zaručene prilákate pozornosť ostatných. Kombinujte ich s čím je vám po chuti, colour-blocking hrá na vašu stranu.

Kabelky v neónových odtieňoch sú geniálnym kúskom každej majiteľky, rozžiaria totiž aj ten najobyčajnejší outfit a dodájú šťavu tomu, ktorý máte najradšej. Neutrálne farby ako sú svetlo šedá alebo biela, bok po boku s napríklad neónovo ružovou kabelkou na vás už nikdy nebudú vyzerať lepšie.

KLASICKÉ

Ak sa na neónové farby veľmi necítite, neprepadajte panike. Nič nenahradí farby ako je žltá, oranžová alebo zelená v tých správnych odtieňoch. Nemusíte ani dlho prehľadávať obchody, v každom určite nájdete takú, po ktorej vaše srdce zaplesá blahom.

Patrí modrá k vašim obľúbeným farbám? Ak áno, je to len dobre. Siahnite po elektricky modrej a nešliapnete vedľa.

PRIEHĽADNÉ PLASTOVÉ

Vtipné priehľadné kabelky môžu byť pre niekoho úžasné, pre druhého zase dokonalé lákadlo potenciálnych zlodejov (čo je bohužiaľ pravda). Nenechajte sa ale odradiť a aspoň jednu vyskúšajte. Strážte ju ale ako oko v hlave!

zdroje: asos.com, net-a-porter.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Katka J.. Článok nájdete v kategórii kabelky a tašky.