Plavky H & M - kolekcia jar / leto 2012

Plavky H & M - kolekcia jar / leto 2012

31. mája 2012, lacné plavky, plavky 2012, bikiny, dámske plavky, pánske plavky, trendy plavky 2012, vzorované plavky, plavky H & M

Sponzorovanej odkazy:

Dámske aj pánske plavky z kolekcií H & M v sebe nesú každý rok moderné trendy a svieži nádych osobitosti kreatívnych dizajnérov. Značka sa nezameriava len na hity vo farebných kombináciách, ani sa neprispôsobuje strihovým trendom. Snaží sa všetko prepojiť a zároveň ponúknuť aj jednoduché plavky, ktoré budú za všetkých okolností nadčasové.

Pre dámy sú v ponuke biniky na šnúrky, plavky s viazaním za krk, aj plavky s pevnými košíčkami, ktoré dobre spevnia poprsie. Nohavičky majú tiež rôzne strihy a nechýbajú ani tangá. Tento rok už nie sú momokiny považované za nový trend, ale ich popularita stále pretrváva. Aj H & M preto ponúka niekoľko originálnych kúskov.

Pánska kolekcia skrýva pestrejšie farby a vzory, ale aj tak sa v nej nájde mnoho klasických kúskov (rovnako ako v dámskej kolekcii). Stále viac preniká obľúbenosť dĺžky do polovice stehien alebo ozdobných pásikov.

Pripravili sme pre Vás prehľad niekoľkých typov dámskych a pánskych plaviek z kolekcie H & M pre rok 2012.

Pánske plavky H & M

Vybrali sme ako ukážku niekoľko odlišných typov. Celú ponuku si môžete prezrieť na oficiálnych stránkach www.hm.com . Keďže sú veľmi moderné pastelové farby, nešlo prehliadnuť kockované plavky v jemných farbách. Sú výrazné, ale nie príliš. Navyše majú univerzálny dĺžku – ani dlhé a ani krátke.

Ideálnou voľbou na plaváreň i k moru sú plavky v námorníckom štýle. Ich vzhľad priamo láka k jachtingu. Dĺžka je síce trochu kratšia, ale bez problémov ich užijete aj na bežné nosenie po prístavisku.

Ako posledný typ vyberáme boxerky. Je pravdou, že už stratili na úspešnosti, ale stále ich mnoho mužov volí ako druhú variantu k dlhším šortkám. Predsa len sa v nich nohy ďaleko viac opália.

Dámske plavky H & M

Kolekcia dámskych plaviek je plná zaujímavých vzorov a najmä strihov. Návrhári si pohrali s jednoduchosťou a miestami ju okorenili zaujímavým prvkom. Taký obyčajný volánik dokáže z plaviek vykúzliť veľmi romantický a nežný kus odevu.

V ponuke sú aj také strihy vrchných dielov, ktoré užijete i k sukni alebo šortkám, bez toho aby ste sa museli prezliekať.

Ženy, ktoré potrebujú spevniť poprsie a zároveň nechcú mať stále pripnuté ramienka, môžu zvoliť vystužené plavky so šnúrkami miesto ramienok.

Záverom niekoľko variánt zaujímavých strihov a vzorov.

Ak sa chystáte na dovolenku alebo len na kúpalisko, neotáľajte s výberom plaviek na poslednú chvíľu, vyberte si už dnes. Ponuka je naozaj veľká.

Zdroj: www.hm.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii ostatné a plavky.