Nikol RYANT Design predstavuje kolekciu Season of The Year

Nikol RYANT Design predstavuje kolekciu Season of The Year

1. decembra 2010, Nikol RYANT, Nikol RYANT Design, Season of the Year

Sponzorovanej odkazy:

Nikol RYANT Design, značka alternatívnej módy, predstaví 1. novembra v klube Limonádový Joe svoju novú kolekciu s názvom Season of the Year. Návrhárka Nikol Ryantová v nej predstavuje módu určenú mladým a odvážnym ženám, ktoré sa snažia vyzerať elegantne, ale pritom sa nenechajú módou zväzovať. Farby, odvaha, práca s detailom, ženskosť – to sú základné charakteristiky aktuálnej kolekcie značky Nikol RYANT Design.

Značka Nikol RYANT Design je mladou značkou, ktorá plne zapadá do súčasného trendu osobitej módy a nechuti k unifikovanej konfekcii šitej naviac väčšinou vo veľkom, a z lacných materiálov. "Snažím sa vyjsť v ústrety ženám, ktoré chcú upútať svojím dokonalým vzhľadom, pritom ale zostať uvoľnené a svoje. Verím, že elegancia nie je synonymom strojenosti, ale vyjadrením osobnosti, a v mojej kolekcii sa snažím eleganciu spojiť s akousi módnou spontánnosťou, "opisuje Nikol Ryantová, aká je podstata jej tvorby.

Season of the Year – už názov kolekcie napovedá, že nová kolekcia Nikol RYANT je určená na celoročné nosenie a každý si tu nájde svoj kúsok pre akékoľvek ročné obdobie. Spájajúcim prvkom všetkých modelov je potom štýl – kolekciu spája spontánnosť a nedbalá elegancia, pritom s dôrazom na ženskosť a ľahkosť. Extravagancia sa potom skrýva skôr v detailoch, samotným strihom dominujú jednoduché línie a hladkosť. „Zastávam názor, že v jednoduchosti je krása a príliš veľa škodí, preto svoje veci robím čisté, nekomplikované a skôr ich dopĺňam o pútavé detaily, ako by som na nich celý model stavala,“ opisuje autorka Nikol Ryantová, aký je jej umelecký zámer.

Už skôr mohli návštevníci vidieť modely Nikol Ryantové v rámci prehliadok klubových nocí Vogue, prvýkrát sa ale jej značka predstavuje v samostatnej prehliadke. Každý, kto má záujem si novú kolekciu Season of the Year prezrieť, je pozvaný do klubu Limonádový Joe, kde 1. novembra od 20.hodiny prebehne prehliadka už spomínanej kolekcie značky Nikol RYANT Design. Zároveň sa tu prestaví aj kolekcia Amorfný sex od návrhára Louisa Scorna. Aktuálna kolekcia aj predchádzajúce modely Nikol RYANT Design si potom záujemcovia môžu prezrieť, objednať, alebo kúpiť na www.fler.cz / Nikol-RYANT, kde sa aktuálna kolekcia objaví po prehliadke.

Zdroj: ASPEN.PR

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Ostatní. Článok nájdete v kategórii módni návrhári.