Reprezentatívne BMW radu 6 Gran Coupe

Reprezentatívne BMW radu 6 Gran Coupe

25. mája 2012, BMW radu 6 Gran Coupe, BMW, auto, BMW 6

Sponzorovanej odkazy:

O tom, že aj auto môže byť módnym doplnkom, sme vás už dúfam presvedčili, avšak dnes si predstavíme krásavca z nemeckej automobilky BMW, po ktorom siahajú vysokí manažéri najúspešnejších firiem, takže je tak trochu ako dobre padnúci oblek.

Avšak, ktorý oblek vám toho ponúkne toľko, ako nové BMW radu 6 Gran Coupe? Je pravda, že za tie peniaze by ste si v pokoji vybavili kompletne celý šatník, ale ten by pravdepodobne nepojal všetkých tristo koní, ktoré schováva nové „šesťkové“ BMW pod svojou kapotou, čo mu zaručí zrýchlenie z 0 na 100 km / hod, za niečo málo viac ako päť sekúnd.

Tak výkon rozhodne nechýba, ale nás zaujíma predovšetkým jeho vzhľad, ktorý je úplne fenomenálny. Na štvordverové kupé má nádherné športové krivky, ktoré však zároveň vyžarujú luxusom a eleganciou. Mníchovskí dizajnéri si dali záležať, avšak nie je sa čomu diviť, keď im na päty šliapu kolegovia z Mercedes-Benz a Audi. Za tento kúsok sa rozhodne hanbiť nebudete a na výlet do najdrahšej parížskej reštaurácie, je to ideálna voľba.

zdroj: bmw.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hura. Článok nájdete v kategórii technika.