Nastygal / Buďte drzá a sexy!

Nastygal / Buďte drzá a sexy!

27. mája 2012, exkluzívny e-shop, e-shop, trendy, e-shop oblečenie, nastygal, dirty fashion, dirty móda, sexy

Sponzorovanej odkazy:

ČO JE NASTYGAL?

Nastygal je e-shop s dámskym high fashion oblečením pre všetky nespútané, divoké a slobodomyseľné ženy, ktoré sa neboja odviazať. Doslovný preklad nasty gal znamená zlé dievča. Názov bol odvodený a inšpirovaný piesňou Betty Davis – Nasty Gal (nájdete na youtube.com).

Zakladateľka tohto e-shopu je Sophia Amoruso zo San Francisca. Tá začala v roku 2006 ako dvadsaťtriročná predávať prvé originálne oblečenie na eBay, niektoré z nich sama vytvorila a k jednotlivým kúskom vymýšľala popisky. Počas piatich rokov záujem o jej oblečenie natoľko stúpol, že sa stala medzinárodne známou a postupne rozšírila sortiment o kompletný high fashion. Poradila sa s priateľmi, zohnala si vlastné priestory a nakoniec sa jej radcovia- priatelia stali jej zamestnancami a dnes tak tvoria perfektne klopkajúci „rodinný“ podnik. Sophia svojou dirty módou spravila doslova poprask – ženy po celom svete od New Yorku až po Austráliu začali šalieť po týchto módnych kúskoch. Nastygal sa tak stal najvyhľadávanejším online maloobchodom. Aj v Európe v poslednej dobe začína záujem o Nastygal viac a viac stúpať. K zakúpeniu tu nájdete topánky, doplnky a samozrejme všetky druhy oblečenia (šaty, tričká, šortky, jeansy, atď.)

Sama Sophia charakterizuje Nastygal ako módu drzú, sexy, originálnu a divokú, inšpirovanú rock'n'rollom. Kúsky, ktoré sú k zakúpeniu, nájdete v iných obchodoch veľmi zriedka, niektoré vôbec. Na tomto princípe je všetko založené – high fashion mladých a nádejných návrhárov, ktorí majú inšpirovať ženy po celom svete. Nastygal ponúka skutočne vysoko originálne a kvalitné dirty oblečenie, ktoré je sexy a hravé. Zdôrazňuje predovšetkým ženskosť. Nutné tiež podotknúť, že sa jedná o americkú módu a v Európe nič podobné (okrem pár zatúlaných crazy butikov v Londýne) nenájdete. Samotná Nastygal sa (okrem rock'n'rollu) inšpiruje hlavne vintage módou a blším trhom. Takú kombináciu materiálov, strihov a farieb nezoženiete nikde inde. Možno preto sa táto „značka“ stáva čím ďalej viac populárnejšou a obľúbenejšou. Nový tovar môžete očakávať prakticky neustále – každý mesiac.

Oficiálna stránka je www.nastygal.com , ďalej má Nastygal tiež svoj ​​blog www.blog.nastygal.com , kde sa môžete inšpirovať, sledovať fotky zo zákulisia fotenia lookbookov, a tak podobne. Samozrejme Nastygal nájdete aj na sociálnych sieťach ako je Twitter a Facebook.

TIPY Z E-SHOPU

Topánky

Bundy

Šaty

Topy

Doplnky a spodné prádlo

Nohavice

Plavky

Sukne

Zdroje: www.nastygal.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Tereza K.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, módni návrhári a značky a značkové oblečenie.