Farebné slnečné okuliare 2012

Farebné slnečné okuliare 2012

28. mája 2012, RayBan, slnečné okuliare, farebné slnečné okuliare, okuliare Asos

Sponzorovanej odkazy:

Tohtoročná jar hýri výraznými farbami. Hoci sú v móde tóny predovšetkým pastelové, objavujú sa outfity s výraznými kontrastmi štýlov i farieb. Rozhodne by ste nemali zabudnúť na slnečné okuliare, sú ideálnym doplnkom. Že okuliare chránia naše oči pred slnečnými lúčmi, nie je ničím novým. Ani ich podiel na celkovom efekte z outfitu sa nedal nikdy poprieť. Ale táto jar a leto sa blyštia vo výšinách obdivu farebných slnečných okuliarov. Aj fanúšikovia jednoduchého a menej výrazného štýlu si môžu tieto okuliare dovoliť. K dispozícii je také množstvo variánt, že si iste každý nájde tie svoje. Ideálne sú veľké obrúčky a nie úplne tmavé sklíčka.

Dievčatá a ženy, ktoré prepadli kúzlu mint farby a odtieňom staroružovej môžu tiež jasať. Na trhu je mnoho okuliarov týchto odtieňov. Medzi najobľúbenejšie patria tie v tvare slávnych RayBan. Zakúpiť ich je možné napríklad v obchodoch Juicy Couture.

Exclusive to Asos

Asos ponúka pre jar leto 2012 originálne okuliare v retro štýle s absolútne jedinečnými parametrami. Nájdete ich veľmi ľahko, ich dizajn je neprehliadnuteľný. Označené sú ako Exclusive to Asos a sú vytvorené londýnskou značkou Spitfire alebo Jepers Peepers. Unisex štýl poteší ženy i mužov. Odporúčam tieto modré okuliare, ktoré vyzerajú cool a skvele doplnia každý letný outfit. Navyše majú odnímateľné šošovky, a tak sa v podstate jedná o akési dva v jednom.

Inšpirácia retro a vintage sa u dizajnérov nedá poprieť. Pochopiteľne bol kladený dôraz aj na vysokú kvalitu, a tak okuliare dobre chránia pred UV žiarením a skvele padnú.

Originálne slnečné okuliare

Ak sa nechcete držať s davom a zamerať sa len na výrazné farby alebo na zaujímavý typ okuliarov, zvoľte originálny motív. A alebo všetko dohromady – motív, farbu i tvar. Tohtoročnú jar je dovolené všetko. Nie je vyhradený tvar alebo štýl okuliarov, ktoré by sa mali nosiť. Priestor dostáva tvorivosť a hravosť.

Zdroj: www.asos.com , thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii doplnky.