Už sú tu! - Dámske farebné sandále

Už sú tu! - Dámske farebné sandále

24. mája 2012, dámske farebné sandále, sandálky, pestré farby, jar 2012, leto 2012, topánky na podpätku, topánky na platforme, ružová, žltá, oranžová, zelená, modrá, multicolor

Sponzorovanej odkazy:

Počasie nám praje a my si už pomaly budeme môcť vyraziť do obchodov či nákupných centier pre krásne dámske farebné sandálky! Trúfam si povedať, že táto obuv je medzi ženami tou najobľúbenejšou, a preto by sa na ňu mal klásť veľký dôraz. Neklamte seba ani svoje nové sandálky a doprajte sebe aj im skvelý komfort. Vyberať si môžete do „aleluja“ – na podpätku či bez, elegantné alebo športové. Proste akékoľvek si zaumienite!

Žltá

Tohtoročnej jari a letu budú vládnuť veľmi pestré farby a jednou z tých najvplyvnejších je práve žltá. Táto farba môže mnohé z vás zaskočiť, ale keď ju vyskúšate, neoľutujete. Žltá znázorňuje slnko a teplo. Vaše nôžky vás teda budú hriať, ešte pred tým než so svojimi žltými sandálkami vyjdete von.

Oranžová

Oranžová je takou staršou sesternicou žltej. Patrí ale aj k veľmi pastelovým farbám. Oranžová farba, ako aj ostatné, má svoje rôzne ,,odrody". Niekedy vyzerá dokonca aj ako samotná žltá alebo dokonca červená. Jedná sa o farbu, ktorá nám pripomína tropické ovocie, akými sú pomaranče alebo mandarínky, ktoré nám potom pripomínajú nadchádzajúce leto a prázdniny pri mori.

Ružová

Ak je reč o dámskej móde, nesmie sa nikdy zabudnúť spomenúť ružová. A tá je tiež ďalšou farbou, ktorá môže spestriť vaše dámske sandále. Ružová je veľmi flexibilná a samozrejme ženská. Jednou z jej „detí“ je napríklad módna staroružová, po ktorej sa môže tohtoročný módny svet doslova utĺcť.

Modrá a zelená

Farby modrá a zelená sa tiež dajú pri správnej voľbe odtieňa pokladať za pestré. Kombinácia neba, alebo či skôr chcete vody a trávy, nám tiež nabudí skvelú náladu. Môžete tieto farby vyskúšať aj v lakovanej forme, v ktorej vyzerajú tiež suprovo a elegantne.

Multicolor

A už zostáva len zmiešanie všetkých žiarivých farieb na celom svete. Ak si vyberiete multifarebné dámske sandále, urobíte úplne najlepšie. Nemáte problém s kombináciou s ostatným oblečením a doplnkami. Môžete si na seba vziať, čo chcete, pretože máte sandále, ktoré hrajú všetkými farbami.

Zdroje: www.polyvore.com www.shopstyle.com Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii topánky, obuv.