Kúpať sa na ostro? Nie, v plavkách 69Slam!

Kúpať sa na ostro? Nie, v plavkách 69Slam!

29. mája 2012, 69Slam, 69Slam plavky, dámske plavky, pánske plavky, bikiny, boardshortky, boardšortky, kúpacie šortky, plavky leto 2012, plavky 2012

Sponzorovanej odkazy:

Leto sa nezadržateľne blíži a po tej menšej „ochutnávke“ horúceho letného počasia minulý týždeň, ste už určite poriadne navnadení. K letu patria neodmysliteľne aj voda a kúpanie a iné vodné radovánky, ku ktorým sú prirodzene potrebné plavky. Či už patríte medzi tých, ktorí si nové plavky kupujú každý rok, alebo ich tento rok naozaj potrebujete a navyše ste trochu náročnejší, určite teraz zbystrite. Nová kolekcia plaviek 69Slam je totiž ešte zábavnejšia a ešte viac fashion než kedy predtým. Tento rok sa do toho totiž fajnšmekri 69Slam pustili s vervou a cez sexy športové strihy to vzali k vtipným vzorom à la Fashion TV, Japanese style či Sushi. Týmito vzormi sa navyše pýši aj spodná bielizeň 69Slam, ktoré vám vaše leto urobí poriadne funky.

Dámske plavky 69Slam

Kúpať sa na ostro? Nie, v plavkách 69Slam! (http://www.luxurymag.sk)

Dámske plavky 69Slam pre leto 2012 potešia sexy športovými strihmi a novými designmi, ktoré pripútajú pohľady mužov i žien. Trochu drzé sú bedrové bikiny bez gumy s patričným názvom Cheeky, ktoré zaručia ladnú líniu bokov a oporu zadočku. Cheeky samozrejme nie je jediný možný strih spodného dielu, môžete vyberať medzi dielmi ako Triangle, Hipster či Brazil bikiny, ktoré môžete ľubovoľne mixovať s vrchnými dielmi: Triangle, Mould či bandeau. Ak ste si obľúbili aj boardshortky, aj tu vám 69Slam vyjde v ústrety. Waist boardshortky 69Slam sú na gumu miesto pásku. Žiadne zaväzovanie, rozväzovanie, jednoducho natiahneš a razíš. Všetky diely plaviek i šortky sú vyrobené v rovnakých dizajnoch African Funk, Summer black, Arch či Butterly Green. Plavky môžete doplniť plážovými šatami, žabkami či osuškou rovnakého designu a originálny plážový outfit je na svete.

Kúpať sa na ostro? Nie, v plavkách 69Slam! (http://www.luxurymag.sk)Kúpať sa na ostro? Nie, v plavkách 69Slam! (http://www.luxurymag.sk)Kúpať sa na ostro? Nie, v plavkách 69Slam! (http://www.luxurymag.sk)Kúpať sa na ostro? Nie, v plavkách 69Slam! (http://www.luxurymag.sk)Kúpať sa na ostro? Nie, v plavkách 69Slam! (http://www.luxurymag.sk)Kúpať sa na ostro? Nie, v plavkách 69Slam! (http://www.luxurymag.sk)

Pánske plavky 69Slam

Aj páni si môžu u 69Slam vyberať. V prvom rade môžu voliť kúpacie šortky v dĺžke CLASSIC, ktoré, ako už názov napovedá, potešia všetkých klasikov, ktorí vsádzajú na plavky do polovice stehien. Voľnosť z pohybu a minimum látky na tele je tak zaručené. Nechýba zapínanie na suchý zips, šnúrku a postranné vrecko.

Kúpať sa na ostro? Nie, v plavkách 69Slam! (http://www.luxurymag.sk)

Ak máte radšej trochu dlhšie varianty, sú tu pre vás MEDIUM a LONG dĺžky boardshortek, opäť vo vydarených designoch, ako je Fashion TV, Polaroids alebo Other Square.

Kúpať sa na ostro? Nie, v plavkách 69Slam! (http://www.luxurymag.sk)Kúpať sa na ostro? Nie, v plavkách 69Slam! (http://www.luxurymag.sk)

Zdroj. www.69slam.cz

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Beáta B.. Článok nájdete v kategórii plavky.