Kúpať sa na ostro? Nie, v plavkách 69Slam!

Kúpať sa na ostro? Nie, v plavkách 69Slam!

29. mája 2012, 69Slam, 69Slam plavky, dámske plavky, pánske plavky, bikiny, boardshortky, boardšortky, kúpacie šortky, plavky leto 2012, plavky 2012

Sponzorovanej odkazy:

Leto sa nezadržateľne blíži a po tej menšej „ochutnávke“ horúceho letného počasia minulý týždeň, ste už určite poriadne navnadení. K letu patria neodmysliteľne aj voda a kúpanie a iné vodné radovánky, ku ktorým sú prirodzene potrebné plavky. Či už patríte medzi tých, ktorí si nové plavky kupujú každý rok, alebo ich tento rok naozaj potrebujete a navyše ste trochu náročnejší, určite teraz zbystrite. Nová kolekcia plaviek 69Slam je totiž ešte zábavnejšia a ešte viac fashion než kedy predtým. Tento rok sa do toho totiž fajnšmekri 69Slam pustili s vervou a cez sexy športové strihy to vzali k vtipným vzorom à la Fashion TV, Japanese style či Sushi. Týmito vzormi sa navyše pýši aj spodná bielizeň 69Slam, ktoré vám vaše leto urobí poriadne funky.

Dámske plavky 69Slam

Dámske plavky 69Slam pre leto 2012 potešia sexy športovými strihmi a novými designmi, ktoré pripútajú pohľady mužov i žien. Trochu drzé sú bedrové bikiny bez gumy s patričným názvom Cheeky, ktoré zaručia ladnú líniu bokov a oporu zadočku. Cheeky samozrejme nie je jediný možný strih spodného dielu, môžete vyberať medzi dielmi ako Triangle, Hipster či Brazil bikiny, ktoré môžete ľubovoľne mixovať s vrchnými dielmi: Triangle, Mould či bandeau. Ak ste si obľúbili aj boardshortky, aj tu vám 69Slam vyjde v ústrety. Waist boardshortky 69Slam sú na gumu miesto pásku. Žiadne zaväzovanie, rozväzovanie, jednoducho natiahneš a razíš. Všetky diely plaviek i šortky sú vyrobené v rovnakých dizajnoch African Funk, Summer black, Arch či Butterly Green. Plavky môžete doplniť plážovými šatami, žabkami či osuškou rovnakého designu a originálny plážový outfit je na svete.

Pánske plavky 69Slam

Aj páni si môžu u 69Slam vyberať. V prvom rade môžu voliť kúpacie šortky v dĺžke CLASSIC, ktoré, ako už názov napovedá, potešia všetkých klasikov, ktorí vsádzajú na plavky do polovice stehien. Voľnosť z pohybu a minimum látky na tele je tak zaručené. Nechýba zapínanie na suchý zips, šnúrku a postranné vrecko.

Ak máte radšej trochu dlhšie varianty, sú tu pre vás MEDIUM a LONG dĺžky boardshortek, opäť vo vydarených designoch, ako je Fashion TV, Polaroids alebo Other Square.

Zdroj. www.69slam.cz

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Beáta B.. Článok nájdete v kategórii plavky.