Rozkvitnuté jarné kabelky

Rozkvitnuté jarné kabelky

27. mája 2012, kabelky jar 2012, kabelky leto 2012, dámske kabelky, luxusné kabelky, kabelky s kvetinovou potlačou, kvetinové kabelky, rozkvitnuté kabelky

Sponzorovanej odkazy:

Ak máte rady kvety, môžete začleniť medzi svoje kabelky v šatníku tiež kabelky s kvetinovým vzorom. Rozkvitnuté kabelky sú veľmi nežné a romantické a k jari, kedy všetko pučí a vonia, rozhodne patria. Určite to pre Vás nie je nič nové, že s pekným počasím prichádza aj kvetinová inšpirácia oblečenia a doplnkov.

Kvetinové kabelky a ďalšie vzory na oblečení

Pretože nikto z nás nie je len taký alebo makový, ale miešajú sa v nás rôzne povahy a pocity, ktoré sa navyše každý deň menia. Tak prečo nemiešať aj rôzne vzory? Kvetinový motív je jemný, ženský a romantický, ktorému prúžky dodajú klasiku alebo mu naopak zvierací motív dodá nutnú dávku dramatickosti a vzrušenia.

Kvetinová kabelka a zvierací vzor

Už ste niekedy uvažovali o kombinácii kvetinovej potlače a sexy divokého zvieracieho vzoru? Úprimne som mala z tejto kombinácie vždy strach, ale teraz vidím, ako dobre toto spojenie vyzerá. Veď kde inde sa tak ľahko hľadá inšpirácia ako v prírode?

Kvetinová kabelka a pruhy

Kvetinový vzor a pruhy – dva najobľúbenejšie vzory. Tak prečo ich nenosiť spoločne? Ak sa pre túto kombináciu rozhodnete a vezmete si pruhovaný blejzer s kvetinovou kabelkou, už si neberte kvetinové šaty, nech nie ste rozkvitnuté až príliš.

3D efekt

Kabelka nemusí rozkvitnúť výhradne len kvetinovým vzorom, ale aj 3D kvetinovým efektom, ktorý vznikne z koženej špirály pripevnenej na prednej strane kabelky.

Vyšívané kvety

Roztomilé sú aj vyšívané kvety strieborné alebo inak farebné. Ešte pôsobivejšie sú však malé korálky guľaté alebo trubičkové tvoriace na kabelke rôzne kvetinové vzory tak skutočné, že si budete chcieť privoňať.

Ak ste si nevybrali žiadnu z rozkvitnutých kabeliek, môžete si svoju kabelku ozdobiť naozajstnú kvetinou, napríklad margarétkou alebo vlčím makom. Výhodou dekorácie bude nádherná vôňa, bohužiaľ však nevydrží tak dlho svieža. Náhradou môžu byť kvety umelé, napríklad dlhšie kvetinové šľahúne, ktoré môžete omotať okolo ucha kabelky.

Zdroj: www.polyvore.com , www.net-a-porter.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana A.. Článok nájdete v kategórii kabelky a tašky.